Jump to content
Sign in to follow this  
maciej

5 sezon Lost

Recommended Posts

maciej    32

Mamy już za sobą trzy odcinki nowego sezonu. Jakie wrażenia? oczekiwania a może niesmak ?

Osobiście stwierdzam, iż nowy sezon jest jak na razie świetny i oby tak dalej :D

Ciekawa akcja z tą wyspą oraz z O6

Qmar    0

Oczywiscie ze oglądam. Szkoda ze bedzie jeszcze szosty sezon (szkoda bo bedzie trzeba na niego dlugo czekac) a fajnie bylo by juz znac zakonczenie. Chociaz coraz weicej rzeczy sie wyjasnia :D ciekaw jestem zakonczenia, co wymyslił rezyser :P

Qmar    0

na kompie Baku na kompie :P sciagane z internetu w olsce nie wiem czy 4 sezon leciał ;p

a co chcesz te odcinki ? :D

Guest Mongol   
Guest Mongol

Lost powinien zostać zakończony w 4 sezonie. A tak to na siłę przeciągają wszystkie te odcinki... Stracił ten serial, oj stracił na uroku....

Falkhor    63

Pamiętam początek 3ciej serii. Szczerze, to już po paru odcinkach poczułem dość mocno, że to się powinno już zakończyć. Ale producenci mieli inny pomysł. I i II seria była bardzo fajna. Coś zupełnie nowego, nawet szokującego. Wartka akcja, wciągająca fabuła, wiele historii bohaterów... plus trochę fantastyki :D

niestety, za dłuuugo i na siłę :P

maciej    32

Paskudni piraci ! Brzydzę się Wami !

Bake proszę zaznajom się dokładnie z prawem :D

Potem nas dopiero nazywaj:)

Sezon V jest dostępny w telewizji N na VOD-zie :P

Falku V seria to heh inny klimat, więcej akcji i jak to wyżej zostało napisane rozwiązanie dręczących nas zagadek.

Guest Bake   
Guest Bake

Qmar ja daje tylko narzeczonej :D

ale ostrożnie z tym dla własnego dobra ... wiadomo jak jest ..

Qmar    0

toż się już łajdaczyc nie mozna ? :D ;p

no ale temat nie o tym (musze pilnowac porządku ^^)

co do samej seri lostów to niestety przedłuzaja dlatego tak jak mowilem sadze ze 6 sezon juz jest nie potrzebny ale jak go juz maja robic to obejrze zeby sie dowiedziec o co chodzi :P

Guest Mongol   
Guest Mongol

Co do losta, to było już wiadome od chyba 2 sezonu, że coś będzie z czasowymi paradoksami, bo Beniamin Linus, gdy spotkał Lockea to powiedział: "nie takiego Johna Locka pamiętam".

iwcia    2

Pooglądałam dopiero pierwszy odcinek i powiem szczerze, że nie zrobił na mnie piorunującego wrażenia :D jedynie ciut mnie zaciekawił ale tak ciut tylko ;) może następne będą lepsze ;)

znowuja    0

Urwali kurze złote jaja...

Taki świetny serial przez pierwsze 4 sezony, a zakończenie serialu mega-klapa. Totalne nieporozumienie, masakra, 6 lat wyrwane z życia fanów, upadek giganta. Powinni pozwać do sądu twórców za tak porąbane zakończenie.

Qmar    0

cos w tym jest... wydaje sie ze w 5 sezonie pomysł producenta nie wypalił albo nie wiedzial jak zakonczyc serial i wymyslił cos na poczekaniu.... masakra koncówka do niczego....