Jump to content
Sign in to follow this  
Falkhor

Jaka oferta na prawdę najlepsza na kartę?

Recommended Posts

Falkhor    63

1. Tanio do wszystkich za minutę

2. Super tanio w sieci 8)

3. Najmniejsza kwota potrzebna do utrzymywania w pełni aktywnego konta (przy/wych)

4. Przechodzenie środków z miesiąca na miesiąc.

Mam Orange i już mnie trochę uwiera :P Spodobał mi się MegaMix w Play. Dlatego zacząłem szukać... :D Może jednak plus?

Może ktoś coś doradzi?

maciej    32

To zależy gdzie masz znajomych.

W każdej sieci rozmowy w swojej sieci są najtańsze, więc jesli ty dzownisz wiecej do tej sieci, to będziesz płacił tanio (po włączeniu promocji).

Ogólnie to tak jak mówisz Play jest zawsze od początku najtańszy i tańszej oferty na rynku nie znajdziesz (taka maja ofertę marketingowa).

Jeśli masz jedna konkretną osobę w plusie, Simplusie o można wybrać darmowy numer...

Jesli heh chcesz się bawić i to jeszcze jest coś takiego jak 36i6 (poda marka Plusa)

Sam się wahałem przejść z TakTaka do innej sieci. Wybrałem Play i mogę szczerze powiedzieć rachunki spadły diametralnie no i przy okazji to 3G :P

Falkhor    63

Myślę o Playu - podobnie jak jeszcze dwie inne osoby, które niedługo tez będą mieć Playa ;) Poza tym ileż można trwać w jednej sieci, jak nie doświadczam żadnych bonusów, że ciągle tyle u nich wydaję ;)

Svirus    1

Ja od x lat mam tel w orange, a dokładnie w orange go, doładuje sobie raz na dwa miechy za 100zł, za tę kwotę mam do wygadania 240 minut do wszystkich w orange oraz 1200 min z jednym numerem z orange, a ostatnio podwoili mi kwotę którą się doładowałem i mam teraz 200zł więcej. Dla mnie Orange go najlepsze... Z tym że większość numerów z którymi nawiązuje kontakt jest z tej sieci. Jeśli dzwonimy dużo i do różnych operatorów to tylko Play.

Svirus    1

To bierz Play, i nie dumaj bo od tego to tylko głowa boli ;) Sam się zastanawiam nad drugim tel w Play tylko, że na kartę bez umowy.

danny    15

Co myślicie o ofercie heya nowa_taryfa. Kiedys to była taryfa równa i przeszłem wtedy bo był super tani internet. W nowej_taryfie minuta rozmowy wszędzie (prócz play) 29 groszy. Smsy w sieci za darmo a poza sieć 14 gr. Smieszy mnie ze sms poza siec to polowa minuty rozmowy, ale tak zrobili. Internet 100kb=2gr to niewiele. Hulam na operce mini non stop.

Falkhor    63

Żałosna była reklama Heyah, że 'a do Play drożej' :angry: Moim zdaniem pudło :P

mam Play Nowy na kartę - miałem wybierać play fresh, ale kurcze, dostaję tak czy owak 45minut darmowych miesięcznie i tanio... z netu nie korzystam. No polecam Play 8)

Guest Bake   
Guest Bake

play heehheheeh z simplusa drogo te reklamy boskie, pierwsze do heyah z pleya drogo teraz odwrotnie ;)

Qmar    0

ja sie zastanawiałem nawet na co zmienic (co prawda mysle nad abonamentem) ale chyba wezme w Play ;)

darekielb    13

aktualnie mam abonament i w grudniu przechodzę na karte.

Obecnie najlepsza oferta dla mnie to Play Fresh.

Do wszystkich 29 groszy za minutę, 3000 sms-ów miesięcznie do wszystkich za darmo (dla doładowania od 30 zł) i nic więcej mi nie potrzeba, a rodzinka też przechodzi aktualnie na Play, więc nie mam się nad czym zastanawiać ;)

Pozostałe sieci same sobie kopią dołek tą gwiazdką "*nie dotyczy Play" ale to już ich biznes :)

Falkhor    63

Danny

No cóż Falkhor, nikt nie będzie dzwonił do ciebie

Kto musi ten dzwoni 8) A nie należę do tych, co uwielbiają ględzić przez telefon 8)

Poza tym... to działa tez w drugą stronę. Play jest tani - drogo do niego dzwonić? To się zastanowię, czy nie przejść. I przechodzą 8)

A nawet gdyby nie chcieli przechodzić - już na tyle dużo osób ma play, że DROŻSZE rozmowy do tej sieci to nie żaden atut, tylko błąd marketingowy.

Teraz mocnym plusem jest dyktowanie cen - i tu dalej na czele Play 8)