Jump to content
Sign in to follow this  
pablo

Drugie oblicze Kamila Durczoka

Recommended Posts

pablo    0

Oto drugie oblicze znanej i chyba dość lubianej postaci mediów.

Link przez kilka godzin był na youtube ale ktoś go wyłączył. Cenzura?

klik

Co wy na to?

Falkhor    63

Noooooo a czy to kogoś tak na prawdę dziwi? Że to wszystko niby jest takie grzeczne, układne, uprzejme i wiecznie cierpliwe?

Mnie to jakoś nie zaskoczyło. Te gładkie buzie w krawacikach i na wysokich fotelach... tiaaaa :P 8)

pablo    0

Mnie też to nie zaskoczyło. Swoją drogą osoba która to wycięła i dała do internetu to chyba nie ''kocha'' go. 8)

iwcia    2

Widocznie facet musi być dosyć wyniosły i widocznie nie było to jednorazowe tego typu zachowanie skoro ktoś chciał złamać nieskazitelne oblicze Durczoka.

Ja osobiście jestem negatywnie zaskoczona, moim zdaniem niekulturalny gbur. Widać woda sodowa uderzyła do głowy.

O matko - ale afera.

Moim zdaniem omawianie tego filmiku to robienie z igły wideł. Że w dosadnych słowach kogoś zjechał? W jego pracy to chyba normalne - w sensie jak się prowadzi dość program z dużą oglądalnością to musi się wymagać.

A poza tym z doświadczenia wiem, że grzecznie prosić to można w nieskończoność. A jak się powie coś raz a porządnie to jest to zrobione raz-dwa.

terelka    1

A ja myślę, że poniosły go emocje. Napewno stres zrobił też swoje, bo bądź co bądź ale praca w tv jest stresującą i to na wizji. Może miał zły dzień albo coś, każdy z nas takie ma, i każdemu z nas zdarza się przeklinać ;) może nie aż tak :P Ale zdarza sie ;p

SunShine    0

Nie wiem czym tu się oburzać. Każdy ma swoją cierpliwość, z kontekstu wynika że ten stół jest brudny już od jakiegoś czasu i nikt nie raczył go jeszcze umyć. Na pewno nie leży to w obowiązkach prezentera. Ale to on przy brudnym stole pokazywałby się milionom telewidzów. Co to za problem wziąć umyć stół? Że trzeba na to czekać 2 dni? On ma dbać o wizerunek polskiej telewizji? A zresztą zaczął w miarę spokojnie a ten z kim rozmawiał wyprowadził go z równowagi. Ciekawa jestem co on tam do niego mówił. Sami powinni o to zadbać, dbanie o wygląd i czystość studia nie leży chyba w kompetencjach prezenterów. Zresztą to praca stresująca, coś mu się nie uda i śmieje się z niego cała Polska. Jest mi on zupełnie obojętny, nie darze go sympatią, ale nie ma co tu szukać afery. To tylko twarz która mówi co dzieje się na świecie i się przy tym nie jąka i robi to dobrze :P

Guest Bake   
Guest Bake

wielki mi k**** problem że powiedział kilka k**** brzydkich słówek :P

wiadomo stres itp

terelka    1

hehe a może ten cały Rurek czy jak mu tam, po drugiej stronie też podobnie mówił np. zaraz k.... wyczyszcze ten upi..... stoł ;) kto tam wie :P

Falkhor    63

Gdyby to było TVP, to bym powiedział - za publiczne pieniądze takie chamstwo na antenie? Bo jednak byłoby logo i studio itede. I ta kobieta zatrudniona za państwowe pieniądze podatników. A tak to jest tylko TVN :P

Bluzgi miał ostre. Czy tylko można to tak wygodnie tłumaczyć nerwami? Gość, który relacjonuje katastrofy, afery i morderswa popuszcza sobie nerwy sprowokowany brudnym stołem? No ok, niech będzie ;)

ALE samo to nagranie to jak dal mnei materiał na aferę mizerny ;)

terelka    1

O T.Lisie też kiedyś takie nagranie krążyło :P

I tak za jakiś czas ta sprawa ucichnie, a swoją drogą osoba, która wypuściła do sieci to nagranie to naprawdę musiała faceta nie lubić ;)

iwcia    2

Z tą sytuacją kojarzy mi się: "bo zupa była za słona"

Ja tam Duroczka bronic nie zamierzam, co innego gdyby sobie klął gdzieś poza studiem, to spoko ale jednak za parę minut miał wejść na wizje a klnie jak szewc heh. Profesjonalista nie powinien pozwolić sobie na takie zachowanie w studiu. Poza studiem jak dla mnie może nawet kląć non stop.

SunShine    0

haha ;) a ja go już teraz lubię ;) co z tego że w TV? przecież to nie było w trakcie Faktów tylko "poza wizją" a że ktoś go nagrał... Przynajmniej teraz Fakty będą przy czyściutkim stole ;P każdy ma prawo do estetycznych warunków w pracy, w telewizji stół musi być czysty :P

i tak jak terelka pisała nie wiadomo co ten Rurek mu tam mówił, trzeba być obiektywnym.

pablo    0

A propos Kamila Durczoka

EDIT - Uwaga, obrazek zawiera wulgaryzmy.

Falkhor    63

;) ;) :):D :D :D

Yeah :D BTW - Mr Kamil zbiłby teraz majątek w reklamie jakiegoś środka czyszczącego ;)

pablo    0

Zawsze można dorabiac gdzieś na boku ;)

DLA LUDZI O MOCNYCH NERWACH - WCHODZISZ NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ

Znalezione w sieci KLIK

Megg    9

po występie pana Durczoka w gazetach od razu znalazła się niejedna na to strona. Obok niego umieszczone zostały inne gwiazdy które na wizjii... koloryzowały....

Falkhor    63

I oczywiście od razu kupa osób zaczyna wymianę tymi linkami. Tylko po co? Że niby niewiedza jest albo przekonanie o tym, że wymiana linków niesie glorie i chwałę tępicieli obleśności i niegodziwości w mediach?

Buahaha :)

Ale to mnie już nie dziwi :P

To nie te czasy, że wystarczy przeczytać wycenzurowany skrót informacyjny i już wiadomo, co i jak (bo się używa głowy), tylko trzeba zobaczyć nagranie. Takie to jest pokolenie obrazkowe :D :D