Jump to content
Sign in to follow this  
Falkhor

Arni pokaże sie w Terminatorze 4. A to będzie początek nowej trylogii!

Recommended Posts

Falkhor    63
Arnold Schwarzenegger potwierdził, że pojawi się na chwilę w nowym "Terminatorze". Gubernator Kalifornii twierdzi, iż nie chciał tego wcześniej ujawniać, gdyż odwróciłoby to uwagę od głównych gwiazd filmu.

 

"Terminator: Ocalenie" ma być pierwszą odsłoną nowej trylogii. Tym razem akcja rozgrywa się w apokaliptycznej przyszłości, kiedy to sztuczna inteligencja Skynet przejmuje władzę i rozpoczyna sukcesywną eksterminację ludzi. W walce o przetrwanie John Connor zostanie zmuszony do przejęcia przywództwa, a jego niepewnym sojusznikiem będzie tajemniczy Marcus.

 

Gwiazdami filmu w reżyserii McG są: Christian Bale, Sam Worthington, Bryce Dallas Howard i Common.

 

Film zadebiutuje w polskich kinach 5 czerwca.

Źródło - Filmweb.pl

 

Yeah :angry: Przygody omięśnionego metalowego szkieletu będą wlekły się dalej :( Nie wiem jak inni, ale po Kronikach SC apetyt na historie o gubernatorskim cyborgu 8) znacznie wzrosły wg mnie.

To nic, że Arni pojawi się na chwilę, ale bez niego to już nie byłoby to samo a już nie ma co mówić o poprzednich częściach I i II :(:D Bo 3 to była trochę lipa ale co tam :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Svirus    1

Jak dla mnie najlepszy jest Terminator 2, z resztą części to "szału nie ma". Ciekawe jak Szmelcneger poradzi sobie w najnowszej części, czy starość się zbytnio nie uwidoczni np :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Falkhor    63

Svirus - Zawsze może być tak, że w 4 będzie to model wyciągnięty jednak w ostatniej chwili z kadzi roztopionego metalu z 2 :D :D Pewne deformacje wtedy będą całkowicie na miejscu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×