Jump to content
Sign in to follow this  
maciej

Play Fresh - mocny oferta

Recommended Posts

maciej    32

Jak to dobrze, że na rynku jest konkurencja :D

Jak już pewnie każdy wie, PLAY od zawsze jest najtańszą siecią komórkową (patrząc na całość) i do tej pory żadna trójca nie zagroziła nigdy ofercie Play-a. Od kilkunastu dni mocno mówiło się o nowej oferice Play mianowicie Play Fresh.

Jak myślicie oferta dobra ? rewolucyjna ? czy raczej kit :)

Patrząc na obecny rynek oferta raczej rewolucyjna... 0,29gr za minute w erze jest bodajże przy 150 abonamencie... :P a tu mamy już za 5 zl na rok :)

Sam posiadam Play i heh nie zamienię chyba nigdy na nic innego :( Jednym słowem jestem jak zawsze mile zaskoczony i zadowolony z mojej sieci :)

A jakie są wasze opinie ? Cy zamierza ktoś z Was przejść z wielkiej (drogiej) trójcy do Play ?

darekielb    13

obecnie korzystam z abonamentu w Erze i jeszcze niespełna rok tak będzie :(

Czy będe zmieniał to zobaczę przed zakończeniem abonamentu.

Ten (tani) Play nie ma zasięgu u mnie na uczelni :P

Falkhor    63

ja od jakiegoś czasu mam playa jako alternatywę i tez mi się podoba. Łącznie mam 15 minut darmo do wszystkich co miesiąc plus drugie 15minut w pakiecie (10gr za minutę). Generalnie płace miesięcznie za te 30 minut 1,3zł :D:)

I jeszcze orange, ale tu oferta jest masakrycznie do d.... :P:(

Guest Bake   
Guest Bake

ja mam plusa na abonament coś za 80 zł... starcza mi na miesiąc, coś tam 100 min jest + darmowy numer do Bakowej ... na kartę nie chce... wkurzają mnie te zdrapki itp, przychodzi rachunek wyślę kasę sprzed kompa i z głowy :P

Fakt w plusie kijowe telefony są, a teraz będę chciał nokie n95

maciej    32

Fajne zestawienie :

W obliczeniach Gazeta Prawna uwzględniła podstawowe ceny rozmów i SMS-ów oraz pakiety tańszych minut i SMS-ów, a także automatycznie przyznawane bonusy za doładowania. W Nowe Orange Go są to minuty do sieci Orange i na numery stacjonarne, a w przypadku Play Fresh i 36,6 pakiet SMS-ów do wszystkich sieci.

W dwóch poniższych tabelach przedstawiono po 6 najlepszych prepaidów przy założeniu doładowania za 30 zł miesięcznie oraz 50 zł miesięcznie i wysyłaniu 100 SMS-ów miesięcznie.

i02_2009_053_166_004a_001_59205.jpg

zrodlo : gazetaprawna.pl

Bake teraz od zdrapek już operatorzy praktycznie odeszli... W sklepach już tylko są elektroniczne doładowania. W internecie nie licząc allegro, też wszędzie elektroniczne doładowanie :P Podajesz swój numer, płacisz i masz doładowane w sekundę. :(

Falkhor    63

Bake - ja płace z konta przez net i jak chce bardzo, to dostaję rachunek w PDFie :P Więc coś neiaktualny chyba jesteś :(

Maciej - Bardzo fajne zestawienie. Powoli bo powoli ale może kiedyś to nie my będziemy krajem UE, w którym za rozmowy telefoniczne płaci się najwięcej :D

Guest Mongol   
Guest Mongol

Ja mam Orange na kartę.

50 zł starcza bez problemu na 3 miesiące.

Aktywuję usługę za 6 zł na 30 dni (18zł na 3 miesiące) i mam dzięki temu rozmowy do 3 osób w sieci i na stacjonarne za 3gr/min oraz smsy za 1 grosz.

Czyli w sumie za 50 zł mogę sobie w ciągu 3 miesięcy wydzwonić do tych 3 numerów 1066 minut lub wysłać 3200 smsów...

maciej    32

Tak podsumowując Play opłaca się jak dzwonimy do rożnych sieci, wtedy bezkonkurencyjnie jest taniej.

Jeżeli mamy tak jak np. Bake jeden numer w swojej sieci do którego dzwonimy ok 90% wyłącznie, to Play już wypada gorzej. Każdy musi zawsze wybrać ofertę pod swoje zapotrzebowanie :D

Już niedługo, ale na plus Play dochodzi jeszcze to że faktycznie stawka jest do wszystkich równa, gdzie winnych sieciach do Play jest drożej... Przy możliwości przenoszenia numerów heh ktoś z poza Play może poczuć mocniej takie rozmowy :(

PS. Heh nie ma to jak TuBiedronka hehe :P

Falkhor    63

Bake - No ostatnio zrobiłeś się przecież bardzo oszczędny, więc się zdecyduj :P Te kilka złotych to kilka piw albo kebab albo cokolwiek innego 8)

Orange wymięka gdy chodzi o rozmowy do wszystkich. Ten operator wręcz gorączkowo sam topi się w wysokich kosztach rozmów do innych sieci.