Jump to content
Sign in to follow this  
czarny92

Gdzie w Ł piercing??

Recommended Posts

czarny92    8

Mam zamiar na wakacjach zrobić sobie kolczyka w brwi i czekam na informacje na temat studiów piercingu w Ł. Ceny, opinie i wszystko inne. z góry thx

Falkhor    63

heh... no salon tatuażu to tak, był chyba, ale ja teraz zupełnie nie wiem, gdzie można sobie U NAS coś takiego zrobić...

W końcu taki sklep to siedlisko zła, zepsucia i mocy nieczystych, no nie? 8)

Serio. Sam jestem ciekaw, czy jest u nas takie cuś :P

Qmar    0

jak juz jedz do rzeszowa w łct chyba jest tam gdzie byly tatuaze ale czy cos tam jeszcze jest to nie wiem ewentualnie moga to robic u jakis kosmetyczek ale nie wiem :P polecam rzeszów

IMO nie rob tego, bedziesz wygladał jak cwaniaczek....

Joy_ride    4

Karl xD, szkoda moim zdaniem się szpecić

jak widzę gościa z kolczykiem a nie daj boże w w miejscu innym niż ucho to mam ochotę go wyrwać jak chwasta ;) i patrzeć jak krwawi ;)

ps. nie toleruję też metroseksualizmu i nietolerancji :P

facet ma być facet a nie pół gej a pół nie wiadomo co ;)

darekielb    13

Mam zamiar na wakacjach zrobić sobie kolczyka w brwi i czekam na informacje na temat studiów piercingu w Ł. Ceny, opinie i wszystko inne. z góry thx

kolczyk byś pewnie chciał, ale dostać po twarzy z tym kolczykiem już nie (gwarantuje) bo wtedy pięknie się rozcina łuk brwiowy.

Już nie jeden tak skończył więc się zastanów, a swoją drogą jestem tego samego zdania co pozostali forumowicze

Qmar    0

lepiej trzasnij sobie dziare jakas ciekawa :P tylko cos co ma znaczenie dla Ciebie i ogolnie a nie byle g**no

Falkhor    63

A można na początek spróbować z tatuażem z henny :) jak by coś nie pasiło, to samo zniknie :)

Co do kolczyków... no tak, oczywiście kazdy ma prawo dysponować swoim ciałem itepe ale mnie podobnie jak innym estetycznei się to średnio podoba u faceta...... zwłaszcza w BRWI.

Jednak jak mus - to na prawdę lepiej znaleźć salon w pełni PRO. Będzie drożej, ale nic nie złapiesz. Od żółtaczki po adidasa.

czarny92    8

A tam żółtaczka czy aids to pikuś, najgorzej gdy igła natrafi na nerwy trójdzielne(dla nieświadomych to nie jest nic związanego z bólem)- to tak troche z anatomii.

Ale chce zrobić w brwi kolczyka i mam prośbę o dobadzenie konkretnie gdzie. Albo podanie gdzie w ogóle w Ł można sobie coś takiego zrobić

Falkhor    63

Karl - Od brwi do nerwu trójdzielnego jest kawałek :D Ale na nerw trafić jakiś można na pewno :D Trza by się u Ziomalki konsultować :)

W Łańcucie... BYŁ jeden na Ottona z Pilczy, tam w tym wąskim przejściu między sklepem chemicznym a dawnym zabawkarskim. I robiono tatuaże (tyle wiem). Na chwile obecną jestem niemal pewny, że w ŁAŃCUCIE nie ma miejsca, by sobie takie coś zrobić. No, chyba że jak nic Ci nie jest straszne :) to piwnica kolegi, flaszka i gwóźdź. 8)

Demonesssa    0

Karl... nie rob tego. jako kobeita nie cierpie wrecz kolczykow u facetow!!!!! pedzej tolerowalabym prepaske piracja na oku albo tatuaz jakis skromny ale kolczyki...... dla mnie sa oblesne i takie jakies niemeskie!

PS To w Lancucie byl !!!!! salon tatuazu???

Cerberion    0

Nie ma i dobrze z tego co wiem to byla tylko dziura taka i ciagle siedzialo tam sobie jedno i to samo towarzystwo.

Co do piercingu czyli kolczykowania sie - to dobre dla golebi :D

Domag    0

W Łańcucie nigdzie nie zrobisz kolczyka w brwi, a nawet gdyby jakaś kosmetyczka chciała się tego podjąć, to nie ryzykuj, bo możesz stracić oko;).

Polecam salon Primitive Tattoo w Rzeszowie na ul. Jagiellońskiej u Dominika Muszyńskiego - przesympatyczny gość i profesjonalista. Zapłacisz pewnie ok. 80 zł za przekłucie i kolczyk, otrzymasz porady jak dbać o miejsce przekłucia oraz będziesz mógł kupić profesjonalne środki przeznaczone do tego celu.

Stronka studia http://primitivetattoo.pl/

"jak widzę gościa z kolczykiem a nie daj boże w w miejscu innym niż ucho to mam ochotę go wyrwać jak chwasta i patrzeć jak krwawi

ps. nie toleruję też metroseksualizmu i nietolerancji "

Przemądra wypowiedź, gratulacje. Najważniejsze, że sam jesteś tolerancyjny...

Pozdrawiam.

czarny92    8

Domag thx. Takich właśnie odpowiedzi oczekiwałem. Jak ktoś zna jeszcze jakieś warte uwagi miejsca to pisać.

Domag składam podziękowanie

kotan999    0

Jeśli chodzi o kolczyk w brwi to słyszałem, że warto sie wybrać do specjalisty, bo źle przekłuta brew moze z czasem opasc i nie ladnie to wygląda. Mój znajomy robił sobie w rzeszowie, na przeciwko kościoła bernardynów i nic mu do tej pory nie opadło... dał 60 zł. Ale kolczyk musiał sobie kupić sam. Jak dla mnie piercing jest niepotrzebny.... prędzej tatuaż bym sobie zrobił.

Raviol    0

Jesteście niemożliwi ^^" Chłopak zapytał tylko o siedzibe salonu, a wy mu wykłady umoralniające prawicie >.<

Prosta sprawa. Był salon tatuażu, ale go nie już nie ma. Czy robili tam też piercing? Nie wiem. Innego takiego lokalu jak na razie chyba nie ma, a przynajmnie ja nie widziałam. ;)

W Łańcucie również można wykonać piercing (przekłuwanie różnych części ciała).

W naszym salonie jest on robiony od 2006 roku. Certyfikat do wglądu.

Osoby nie pełnoletnie proszone są o pozwolenie opiekuna lub rodzica.

W gabinecie posiadamy kolczyki sterylnie pakowane, których używamy przy zabiegu.

Komercyjna reklama