Jump to content
Sign in to follow this  
Falkhor

'Rozmowy w Toku' o aborcji nie mogą trwać za dnia. Dlaczego?

Recommended Posts

Falkhor    63
Rada Etyki Mediów dobrała się do programu "Rozmowy w toku". Bo o tym, dlaczego kobiety decydują się usunąć ciążę, nie należy rozmawiać w środku dnia.

 

"Dlaczego kobiety decydują się usunąć ciążę?" - taki był temat "Rozmów w toku" z 18 marca. W programie występowały kobiety, dla których aborcja to chleb powszedni. Kobiety, które pozbywały się ciąży nawet osiem czy dziewięć razy. Za ich pokazanie nie dość że w dzień, to jeszcze w nieodpowiedniej formie, Telewizja TVN została oficjalnie potępiona:

 

Kwestia aborcji jest poważnym zagadnieniem, jakiego nie wolno przedstawiać w formie widowiska z udziałem emocjonalnie i powierzchownie reagującej publiczności.

 

Jak w takim razie przedstawiać? Najlepiej zapewne wcale. Albo o północy, kiedy wszystkie dzieci nienarodzone już śpią. W ogóle większość odcinków programu Ewy Drzyzgi nie nadaje się do emisji o godzinie 15.45, bo są zbyt kontrowersyjne. Tak mówi Rada Etyki Mediów, która uważa, że poza potępieniem telewizji TVN trzeba wlepić karę finansową.

Źródło - Pardon.pl

 

Czyżby w TV była lepsza pora na trudne tematy?

Jeżeli tak, sugerowałbym nadawanie Wiadomości po godzinie 23:00.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Bake   
Guest Bake

ten program nie jest taki zły, ja czasami go obejrzę... Falk tak jak piszesz... kiedy jest dobra pora na taki temat? co ? dzieci się zgorszą? niech się uczą od małego co wolno a co nie, co jest etyczne a co nieetyczne.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Mongol   
Guest Mongol

Taa.... ukarali bo gadane było o aborcji... Ale jak antyaborcjoniści wieszali na przystankach plakaty z fotografiami abortowanych płodów, to niby było "wszystko ok"...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Megg    9

"Kwestia aborcji jest poważnym zagadnieniem, jakiego nie wolno przedstawiać w formie widowiska z udziałem emocjonalnie i powierzchownie reagującej publiczności."

lepiej w południe jak wieczorem - mniejsza oglądalność (w dni robocze)

 

"Jak w takim razie przedstawiać? Najlepiej zapewne wcale. Albo o północy, kiedy wszystkie dzieci nienarodzone już śpią."

dobre....

Share this post


Link to post
Share on other sites
Falkhor    63

Zrozumiałbym, gdyby czepiali się poziomu programu - że jest jakiś nie wiem, przewrotowy, komiczny, antyinteligencki...

Może i czasem ten program jest o czymś, co mnie bardziej śmieszy niż dziwi, ale temat o aborcji taki nie jest. Pora dnia? No jakoś żadna stacja nie chce tego nadać w porze megaoglądalności...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×