Jump to content
Sign in to follow this  
Falkhor

26.03.2009 3 osoby ranne w wypadku w Kraczkowej

Recommended Posts

Falkhor    63
Trzy osoby odniosły obrażenia w wyniku wypadku, do którego doszło wczoraj po południu w Kraczkowej. Kierowca forda mondeo, omijając wyjeżdżający z bocznej drogi samochód, zjechał z nasypu drogi i po dachowaniu stanął w płytkim cieku wodnym.

 

[align=center]b7823270b26ee573med.jpg[/align]

 

Włączanie się do ruchu z drogi podporządkowanej jest trudnym manewrem, zwłaszcza, jeżeli drogą główną jest „czwórka”. Taki właśnie manewr wykonywała wczoraj kobieta wyjeżdżająca toyotą z Kraczkowej. Chciała skręcić w lewo, w stronę Rzeszowa.

 

Tym manewrem stworzyła zagrożenie dla jadącego prawidłowo forda mondeo. Kierowca próbował ominąć zagrożenie, ale zrobił to na tyle gwałtownie, że zjechał z drogi, samochód przewrócił się na nasypie, po czym stanął na kołach w płytkim cieku wodnym.

 

Troje pasażerów forda, dwie kobiety i mężczyzna, z obrażeniami zostali przewiezieni do okolicznych szpitali. Kierowcy obydwu samochodów byli trzeźwi.

Wypadek miał miejsce przed godziną 17.00. Po udzieleniu pomocy poszkodowanym i przeprowadzeniu oględzin przywrócono pełny ruch na drodze.

Źródło - KPP Łańcut

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×