Jump to content
Sign in to follow this  
Falkhor

Kto ogląda neoRandkęWciemno - 'Gra wstępna' z K. Cichopek?

Recommended Posts

Falkhor    63

Widziałem fragmenty tego programu DWA razy. I ciężko mi przypomnieć sobie w ostatnich czasach program, który mnie tak szybko zniechęcił do siebie. Prowadząca drętwa, drewniana bym nawet powiedział i tak sztuczna, że zęby trzeszczą. uczestnicy programu - jak zaprogramowani.

Marny cień cienia słynnej 'Randki w ciemno' z Kawalcem - też była reżyserka, ale oglądało się to znacznie lepiej...

A co media o mediach?

Nazwa programu (na razie robocza) może się wam co prawda kojarzyć z czymś niezbyt niewinnym, ale jak zapewnia Nina Terentiew, będzie to program lekki, łatwy i przyjemny.
Niech będzie, że jesteśmy tradycjonalistami, ale przywykliśmy do starej, dobrej "Randki w ciemno", która była co prawda szczytem obciachu, ale bawiła miliony widzów. Pamiętacie tych zażenowanych uczestników, którzy zamiast tygodnia na Seszelach wygrywali dwutygodniowy pobyt w Ustrzykach Dolnych? Te dziwaczne pytania i oszołomionych kandydatów?

Źródło - Popcorner.pl

Heh... wg mnie to nie bardzo wiem, jak N. Terentiew mogła w następstwie po RwC puścić takiego gniota jak ta niby lekka i przyjemna Gra Wstępna 8)

Nie trzeba było też długo czekać na opinie o programie... dość kiepskie. Lub bardzo kiepskie...

Demonesssa    0

Chichopkova jest taka drętwa i plastikowa, ze powinna prowadzic jakis program ogrodniczy o dojrzewaniu pomidorow.

Po Momencie prawdy drugi wielki kit sezonu.

Wole juz 'Kocham Cie Polsko chociaz razi duza sztucznosc i nadrabianie wylewem uczuc.....

Falkhor    63

W sumie to też miałem w odrębnym topicu zapytać o ten program... Widziałem pilota i to samo mi się rzuciło w oczy i uszy - głośna pompa i wielka wylewność uczuć radości, wzruszenia, zachwytu... jakoś tak mocno plastikowo i na modłę zachodnią. Forma programu mi się podoba, chociaż jest trochę tak hehehe - na kryzys :P Żebyśmy do końca nie pouciekali :D

Co do tej gry wstępnej - wielka porażka moim zdaniem.

Megg    9

już bardziej podobała mi się stara dobra randka w ciemno :P chyba że prowadzona byłaby przez "Pyze" :

Falkhor    63

Hehe :P Q, ja tez nie oglądam telewizji z nudów, ale czasem podczas zappingu coś tam człowiek zobaczy i z racji tego, że np. polsat ciągle promuje sam siebie i trafia się na zwiastuny, to raz może człowiek się zatrzymać i popatrzeć, co to warta. A warta niewiele :P

Szybciej ten program zdejmą, niż go promowali :P