Jump to content
Sign in to follow this  
Falkhor

'Moment Prawdy' - serial z wariografem w roli głównej?

Recommended Posts

Falkhor    63
Kilka dni przed nagraniem zawodnik podłączony do wykrywacza kłamstw odpowiada na ponad sto pytań, które dotyczą życia osobistego, zawodowego i rodziny. Spośród pytań wybieranych jest dwadzieścia jeden. Gra składa się z sześciu rund. Im dalsza runda, tym pytania są bardziej intymne. Żeby wygrać główną nagrodę, trzeba odpowiedzieć zgodnie z prawdą na wszystkie pytania, przyznając się przy tym do wszystkich zdrad i sekretów przed rodziną, która będzie siedzieć na widowni. Przed usłyszeniem pytania można się wycofać, ale po jego usłyszeniu trzeba na nie odpowiedzieć. Od odpowiedzi na trudne pytanie może uchronić rodzina siedząca na widowni, ale tylko jeden raz.

Wpadki w polskiej edycji

* W drugim odcinku uczestniczka przyznała się do zdrady męża. Na pytanie: "Czy to prawda, że w Twoim życiu nie było mężczyzny, którego byś nie zdradziła?" odpowiedziała: Tak.

Wpadki w zagranicznych edycjach

* W oryginalnej, kolumbijskiej wersji programu (Nada más que la verdad) uczestniczka wyznała, że wynajęła płatnego mordercę do zabicia męża. Wygrała 25 000$.

* W USA jedna z zawodniczek programu przyznała się do zdrady męża w jednym z pytań, wygrywając 100.000$ (później i tak straciła wszystko odpowiadając "fałszywie" na następne). Po zakończeniu emisji (prawdopodobnie) poszła złożyć pozew o rozwód.

Różnice pomiędzy polską a zagranicznymi edycjami

* W amerykańskiej wersji programu główna nagroda wynosi 500 000 dolarów (ok. 1,88 mln zł), w portugalskiej 250 000 euro (ok. 1,18 mln zł), a w wersji holenderskiej 100 000 euro (ok. 470 000 zł).

http://pl.wikipedia.org/wiki/Moment_prawdy

No i jak tu nie robić show ze wszystkiego? 8) :D

Generalnie program średnio mi się podoba bo... nie interesuje mnie życie prywatne uczestników, których zupełnie nie znam. I nie bawi mnie słuchanie o tym, kto kogo zdradził.

No ale... może komuś tu jednak się to podoba? I mnie przekona? 8)

Demonesssa    0

Beznadzieja! Ogladnelam jeden odcinek i wole juz szow Springera.

Niedlugo pewnei zrobia program o sekcjach albo o aborcji. Wyslij SMS an numer xyz aby zmienic kat widzenia kamery.

Szmira

Falkhor    63

W Springerze show jest fajniejsze, są aktywni ochroniarze, publiczność ciągle rozdziawia buźki... i fakt, większość wydarzeń poustawiana w scenariuszu. Od czasu do czasu można rzucić okiem.

Megg    9

Moment prawdy to jeden z najgorszych "s h o w " jakie widziałam... już lepszy jest ranking gwiazd...

Falkhor    63

No to jak jest od niego lepszy nawet 'Ranking Gwiazd' to ja już ostatecznie podziękuję :P I wolę reklamy :P