Jump to content
Sign in to follow this  
Falkhor

19.04.2009 Zdarzenie drogowe - 3,2 promila, szpital i zbieg okoliczności?

Recommended Posts

Falkhor    63
Policja ustala wszystkie okoliczności zdarzenia drogowego, do jakiego doszło wczoraj po południu w Rakszawie. W jego wyniku jedna osoba znalazła się w szpitalu, druga w areszcie, kolejnej zatrzymano prawo jazdy i jeden samochód trafił na parking strzeżony.

 

Zgodnie ze zgłoszeniem, przyjętym wczoraj po południu przez dyżurnego łańcuckiej komendy, w Rakszawie doszło do zdarzenia drogowego. Policjanci na miejscu zastali już karetkę pogotowia ratunkowego i strażaków zabezpieczających miejsce. Jak wykazują wstępne ustalenia kierowca vw passata jadąc w kierunku Wydrza stracił panowanie nad pojazdem, wjechał w rów, po czym uciekł z miejsca zdarzenia.

 

Świadkiem zdarzenia był kierowca opla, który zaraz po tym zjechał na polna drogą. Okazało się, że kierowca tego samochodu był pijany, miał ponad 2 promile alkoholu (1,20 mg/l).

 

Ponadto jeden mężczyzna został przewieziony do szpitala, gdzie stwierdzono złamanie dwóch żeber, natomiast policjanci stwierdzili u niego dwa promile. Mężczyzna ten był prawdopodobnie pasażerem volkswagena.

 

Zatrzymany został właściciel passata, który, także będąc nietrzeźwy, nie potrafił wskazać, kto kierował jego samochodem w chwili zdarzenia, a sam był w pobliżu.

Faktyczny przebieg zdarzenia policjanci ustala po wytrzeźwieniu wszystkich uczestników, a przeciwko winnym zdarzenia zostanie wniesiona sprawa do sądu.

Źródło - KPP Łańcut

 

Jechałem samochodem akurat przez Dąbrówki, gdzie mijała mnie karetka zasuwająca chyba dokładnie do tego zdarzenia...

Istny zbieg okoliczności. Aż ciekaw jestem, czy to się DA wyjaśnić :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
darekielb    13

To jest sprawa dla Archiwum X :P

Oni to wyjaśnią i stwierdzą że w tym wszystkim brał udział także spodek nie z tego świata :P

A teraz na poważnie... masakra. I co nam obywatelom dadzą te pi....... fotoradary, jak na drogach pijany z pijanym się potrafi spotkać :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×