Jump to content
Sign in to follow this  
Falkhor

Pomidory z Głuchowa nagrodzone Orłem Agrobiznesu

Recommended Posts

Falkhor    63
Pierwszy Laureat Orła Agrobiznesu w Powiecie Łańcuckim!

 

Nagrodę tej rangi z rąk Marszałka Sejmu RP Jarosława Kalinowskiego odebrał przedstawiciel naszego powiatu , Pan Damian Chrzan z Głuchowa właściciel supernowoczesnego , zarazem ekologicznego Gospodarstwa Ogrodniczego pod szkłem, produkującego na dużą skalę wyśmienitej jakości pomidory na rynek krajowy i zagraniczny.

 

[align=center]1755.jpg[/align]

 

Gala rozdania nagród miała miejsce w Pałacu Szustra w Warszawie w dniu 24 marca 2009 r.

 

Rekomendującym do nagrody był Józef Rzepka - Złoty promotor Orłów Agrobiznesu – wicestarosta łańcucki.

 

Pod koniec ubiegłego roku informowaliśmy, że Pan Damian Chrzan za swój niebywały sukces rynkowy został do nagrody Orła Agrobiznesu nominowany i jeśli podda się rygorystycznej procedurze i ocenie Kapituły, ma wielką i realną szansę takową nagrodę otrzymać. Stało się tak szybciej niż mogliśmy przypuszczać. Tym większa jest nasza radość i satysfakcja z jego sukcesu. Była to już XVI edycja konkursu ale po raz pierwszy Kapituła oceniała tak duże gospodarstwo ogrodnicze specjalizujące się w produkcji pomidorów. Jest to specyficzna dziedzina działalności gospodarczej, charakteryzująca się sezonowością. To też przy ocenie musiały być zastosowane nieco inne kryteria. Na sukcesie zaważyły wysokie oceny wielu odbiorców, którzy podkreślali terminowość dostaw, estetykę opakowań z ładnym „logo” i rozsądne ceny pomidorów. Globalny kryzys, który pojawił się w ostatnim czasie nie przestraszył Pana Damiana. Jego receptą na sukces w trudnych warunkach jest konsekwentna i solidna produkcja, stała troska o jakość i doskonalenie technologii oraz wykorzystanie atutu jakim jest wieloletnia tradycja. Sukces cieszy mobilizuje również do nowych wyzwań, a tych z pewnością panu Damianowi nie zabraknie.

 

Z całego serca życzymy mu zatem aby pielęgnując tradycję swoich rodziców sięgał równocześnie po najnowsze osiągnięcia technologiczne i zdobywał nowe rynki. Liczymy także na niezmiennie dobry smak przez niego produkowanych pomidorów.

 

Opracował: Edward Krauz

Źródło - Powiat Łańcut

 

Brawo dla przedsiębiorczego człowieka.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Falkhor    63

Widziałem te pomidory wczoraj w Aśce na Podzwierzyńcu. Zamiast pomidory z Głuchowa zwą się... pomidorami krajowymi 8) Są za więcej niż 9zł i przed trafieniem na półkę leżą w skrzynce z logiem firmy głuchowskiej.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Falkhor    63

Echhh... no z tymi trzmielami to raczej chwyt marketingowy, ale co tam. Lepiej wtedy smakują 8)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×