Jump to content
Sign in to follow this  
Guest Bake

Kupię POLSKI Węgiel Kamienny w dobrej cenie

Recommended Posts

Guest Bake   
Guest Bake

Jak w temacie - ilość 2 tony. Zainteresowanych proszę o ceny na prv

Pozdrawiam węglarzy!

maciej    32

Bake, kupiłeś już ten węgiel ? ja też się dołączam do tego tematu. Po ile to teraz tona chodzi na naszym terenie ?

Guest Mongol   
Guest Mongol

Cenę węgla można odszukać w jakimś moim poście - pamiętam, że pisałem w jakiś temacie.

Jak się dowiecie nowszych cenach i tańszych punktach sprzedaży to dajcie cynk...

Guest Bake   
Guest Bake

Nieważne gdzie byle to był Polski Węgiel Kamienny z certyfikatem autentyczności! (hologram)

maciej    32

Nieważne gdzie byle to był Polski Węgiel Kamienny z certyfikatem autentyczności! (hologram)

Hmm czyli jak będzie Polski za 1000 zł/ tone a jakiś inny za 500 zł /tone to tez kupisz Polski ? :) Przykładowo :) W każdym miejscu inna cena ;)

Guest Bake   
Guest Bake

Ale Maciej Polski Węgiel Kamienny ma o wiele większą kaloryczność niż zagraniczny szmelc!

Guest Mongol   
Guest Mongol

Właśnie !

To tak jak z benzyną... Można kupić kiepskie paliwo w pewnej podłańcuckiej miejscowości - tajemnicą poliszynela jest dlaczego kiepskie, nawet w gazecie pisali o tym. Z drugiej strony można np. pojechać na stację w Soninie i zatankować porządne paliwo.

Gdy chodzi o kaloryczność Polski Węgiel Kamienny bije inne odmiany na głowę. Wstyd sypać taką chińską podróbę made in china - pieca i komina szkoda.

Ale gdy wsypiemy Polski Węgiel to mamy pewność, że nie zamarzniemy. Powiedzcie mi, czy w zimie wolicie wstawać rano w wychłodzonym pokoju, bo paliliście zagranicznym węglem kamiennym - czy wolicie (tak jak ja) wstawać rano bez konieczności zakładania futra z norek* bo ogrzewaliście dom Polskim Węglem?

* no w przypadku przeciętnego Polaka to najczęściej jest jakiś dres, również z chin.

Dlatego tak jak zawszę każę szoferowi tankować w Soninie, tak i palaczowi nakazuję kupować Polski Węgiel Kamienny. Może zagraniczny jest tańszy, ale co tam: wolę zjeść w tygodniu jedną jajecznicę z truflami mniej i mieć pewność, ze wspieram polską gospodarkę. www.kupujnasze.pl

ana2609    0

Witam mam do sprzedania kartki na węgiel kamienny z kopalni Murcki cena za tonę wynosi 550 zł cena jest zaniżona normalnie kopalnia sprzedaje węgiel po 650 zł (sprzedam 2tony)

GÓNIK    0

Jak w temacie - ilość 2 tony. Zainteresowanych proszę o ceny na prv

Pozdrawiam węglarzy!

mam do sprzedania talony na wegiel 2 tony kopalnia wujek cena 550 moge cos opuscic

Guest Bake   
Guest Bake

Dobra wiadomość, niestety ja już zakupiłem węgiel + kupkę reprezentacyjną pod dom, coś wspaniałego, duma rozpiera mnie patrząc na węgiel który pochodzi z Polskiej Kopalni.

Palę i tak drewnem bo węgla mi szkoda :rolleyes: jest za wspaniały, żeby go w taki sposób marnować :((