Jump to content
Sign in to follow this  
Jeżyk

Taniec z gwiazdami

Recommended Posts

Jeżyk    43

Wszyscy obserwujemy ten program z dużym zainteresowaniem. Mnie jednak interesowały by Wasze sympatie dla poszczególnych członków składu oceniającego ten program czyli:

# Iwona Pavlović

# Zbigniew Wodecki

# Beata Tyszkiewicz

# Piotr Galiński

`````````````````````````

A moze warto ułożyć to w formie ankiety aby można głosować na poszczególne osoby? Ale to pozostawiam już do decyzji administracji Forum.

iwcia    2

No ja może nie oglądam z dużym zainteresowaniem :) bo heh to już kolejna edycja i trochę moim zdaniem to za długo trwa :)

Co do jury, ciągle to samo niezmienne... co też mogłoby ulec lekkiej zmianie.

Najbardziej śmieszy mnie fakt, iż Tyszkiewicz i Wodecki - dwie osoby które kompletnie nie znają się na tańcu, nie potrafią wymienić podstawowych nazw kroków. Wydawało by się, że jak się tak długo siedzi w jury, to chyba można byłoby coś wynieść pożytecznego, ale w przypadku tej dwójki to chyba niemożliwe B)

Osobiście cenie profesjonalizm Iwony, podoba mi się, że nie jest stronnicza, patrzy na taniec i umiejętności a nie na pseudo "gwiazdy".

Jeżyk    43

Masz rację IWCIU, ale jeśli by pominąć ich wiedzę i znawstwo w tym temacie, a odpowiedzieć tylko na pytanie, która z tych osób budzi Twoją sympatię, to na kogo byś głosowała ? Ja zagłosował bym na Wodeckiego. Według mnie on jest najsympatyczniejszy z tej czwórki. Następna była by p.Tyszkiewicz , później p. Galiński i dopiero p. Pavlović.

Guest Mongol   
Guest Mongol

Ja w ogóle nie oglądam tego programu. Nie wiem jak można się zachwycać tańcem, a t ym bardziej takim "szoł" jak ten taniec z "gwiazdami"... Sądzę, że jest tysiąc innych rzeczy bardziej wartych robienia w tym czasie niż oglądanie tańca...

No ale o gustach się nie dyskutuje.

Qmar    0

Mongol jak bynajmniej tańcem mozna sie zachwycic to nie wiem co w tym programie jest takiego super. Głupie show robiące kup* z mózgu ludziom ktorzy to oglądaja. Taki głupi program dla zabicia czasu. W te 2 chyba godziny mozna zrobci tyle pozyteczniejszych rzeczy ze ja nie rozumiem dlaczego ludzie siedza przed tymi ekranami a zycie im ucieka.....

Jeżyk    43

Ja myślę ze taniec z gwiazdami można ogladać na tej samej zasadzie jak ogladamy wiele innych dyscyplin dla których, (aby były na wysokim poziomie) trzeba poświęcić wiele wysiłku i godzin pracy na treningi. Jest tu wypracowany wysoki kunszt wykonania, gracja, wdzięk i wiele innych przymiotników. Nie daje wprawdzie tyle adrenaliny co boks ....jeśli komuś potrzebne są takie emocje to oczywiście tu ich nie znajdzie, ale znajdzie inne piękno ukryte czy to w geście czy w trudnych i wyszukanych figurach tanecznych, czy w pięknym kształcie ludzkiego ciała. Nic nie przychodzi samo, i wszystko wiele kosztuje, i ten wysiłek można tu dostrzec i oddać mu to, na co zasługuje ludzki wysiłek spożytkowany w dobrym i pięknym kierunku.Tak to postrzegam.

Wszyscy obserwujemy ten program z dużym zainteresowaniem. Mnie jednak interesowały by Wasze sympatie dla poszczególnych członków składu oceniającego ten program czyli:

# Iwona Pavlović

# Zbigniew Wodecki

# Beata Tyszkiewicz

# Piotr Galiński

`````````````````````````

A moze warto ułożyć to w formie ankiety aby można głosować na poszczególne osoby? Ale to pozostawiam już do decyzji administracji Forum.

Żenada z tym Tańcem z Gwiazdami. Od 9 serii ciągną coś co pociąga za sobą tylko określoną grupę widzów. Poza tym - o jakich gwiazdach mowa?? No sorry ale równie dobrze mogliby wybrać do tego programu pierwszych lepszych ludzi z ulicy a połowa Polaków i tak nie pokapowałaby, że to nie są bożyszcze tłumów z TV. Gwiazdy to były ale w pierwszych dwóch seriach.

Poza tym to w ogóle jest śmieszna sytuacja - Polska, kraj zamieszkiwany przez 40 mln obywateli miał już 9 odsłon tego badzieiwa a USA - kraj o 300 milionowej populacji miał tych odsłon "zaledwie" 6. Może mi się wydaje ale bądź co bądź w stanach jest więcej gwiazd niż w naszym rodzimym kraju. Dlaczego więc ten program skończył się tam 3 sezony wcześniej?

Falkhor    63

GothicSpirit

Polska, kraj zamieszkiwany przez 40 mln obywateli miał już 9 odsłon tego badzieiwa a USA - kraj o 300 milionowej populacji miał tych odsłon "zaledwie" 6. Może mi się wydaje ale bądź co bądź w stanach jest więcej gwiazd niż w naszym rodzimym kraju. Dlaczego więc ten program skończył się tam 3 sezony wcześniej?

Hah :) I nie zapominajmy o tym, że my na polu medialnej rozrywki to jesteśmy kilka sezonów za nimi na dodatek :)

Ja oglądałem chyba tylko kawałek I edycji. I tyle :)