Jump to content
Sign in to follow this  
Falkhor

Offtopic Offroad.

Recommended Posts

Falkhor    63

Topic założony dla tych, którzy chcą napisać coś, o czym akurat myślą i niekoniecznie chcą mieć nawiązanie do innych tematów. Dużo wolności, swobody, bez naliczania postów, z regulaminem oczywiście ale ze swobodą niewiązania dyskusji w ścisły wątek.

Ciekawe, jak wygląda kopiowanie zabezpieczonych płyt niezależnie od tego, że można czynić sobie kopie na własny użytek? Np. połączenie AnyDVD z DVDClone2.

Ponadto 2 harnasie. No offense offcorz :D

danny    15

Gra ktoś w q3 no ghost (freezerail)?

Najlepsze piwo - Pilsner Urquell :D

Guest Mongol   
Guest Mongol

Ciekawe, jak wygląda kopiowanie zabezpieczonych płyt niezależnie od tego, że można czynić sobie kopie na własny użytek? Np. połączenie AnyDVD z DVDClone2.

No właśnie... pytanie dosyć skomplikowane. Polskie prawo zezwala zrobić kopie, ale nie zezwala obchodzić zabezpieczeń. Większość płyt ma zabezpieczenia, więc nawet robiąc sobie kopię bezpieczeństwa filmu dvd (taką do "ciarania") obchodzi się te zabezpieczenia... Wprawdzie nie słyszałem jeszcze o procesie o takie coś.

Głośno o tym było ostatnio w USA (tam to w ogóle nie wolno używać takich do kopiowania dvd) gdzie jakaś firma wypuściła softa który kopiuje dvd 1:1, z zabezpieczeniami... I znowu pozwy poleciały w kierunku producenta, ale ten się broni - i wg mnie słusznie.

Teraz Okocim Mocne Premium - ofkors.

Falkhor    63

W ASI się naciąłem. Miałem dwie zawleczki z wygranymi piwami i wymieniłem je na takie bez zawleczek promocyjnych. A w CENTRUM mieli promocyjne :D

Kto stosuje krem NIVEA?

Guest Mongol   
Guest Mongol

Ja nie stosuję.

Tylko jakiś Malwa do rąk - bo strasznie wysuszone od pracy z wodą.

Falkhor    63

Płytka The Fugees.. koi głowę i ręce prawie jak krem Nivea.

Do tego Gorillaz... Demon Days...

I na dodatek porządny earl gray. Yeah.

Joy_ride    4

ja się spotkałem z DVDdecrypter > DVD2one > burn

jakieś coś gazowane bezalkoholowe z Ukrainy

"Quake" is fresh and toning carbonated drink with deep citrus flavor. Enjoy wonderful taste and quench your thirst! "Quake" is energy and good mood every day!

LINK

darekielb    13

Falk - pierwsze zdjecie to fotomontaż?????? to z wezem?????

na 99% nie :/

Światło i cienie zbyt dobrze ze sobą współpracują (obróbka w zasadzie odpada)

Pozostaje tylko pogratulować ludziom głupoty

Demonesssa    0

Boze...... to dziecko z wezem.......

ja sie domyslam ze ten waz to lubi albo to waz tego chlopca ale zdjecie jest takie mocno pol na pol - slodko-zabojcze 8) :P:o

kot przyciety lodowka rzadzi! :)

Falkhor    63

Hmmm...

Dezodorant ładnie pachnący, trwały i markowej firmy...

...czy dezodorant prawie bezzapachowy, tez dobry i mało znanej firmy?

greg6700    0

Wracając do kremu Nivea potrafi złagodzić skutki uboczne wszelkich stłuczeń zderzeń czołowych:( u dzieci.Sprawdzone! Jeden warunek nie żałowac na ubite miejsce nałożyć ile wlezie:P:P:P+jeszcze coś od siebie efekt murowany:rolleyes:

Falkhor    63

Wiecie, że za zeskanowanie zdjęcia w Rzeszowie pan fotograf liczy sobie... 5zł? ;)

Falkhor    63

Sick Of It All (SOIA) on hardcore punk -yhtye New Yorkista, jonka perustivat veljekset Lou Koller (laulu), Pete Koller (kitara), Armand Majidi (rummut) ja Rich Cipriano (basso) vuonna 1984. Kollerin veljekset keksivät yhtyeen nimen talonsa kellarissa ja päättivät perustaa yhtyeen. Alkuperäisjäsen Cipriani lähti yhtyeestä 1992 ja korvaajaksi löydettiin nopeasti Setari.

Megg    9

greg6700 nie wierzyłabym tak firmie Nivea - jest dużo podróbek. Polecam krem Bambino ( "od pierwszych dni życia" )

Falkhor    63

Nivea jest ok. I jakoś w sklepach nawet spożywczych jeszcze podróbek nie widziałem :P