Jump to content
Sign in to follow this  
Guest Bake

Idiota dnia

Recommended Posts

Guest Bake   
Guest Bake

Witam!

Widzieliście jakiegoś idiotę? co robił? Piszemy ! ;)

Dzisiaj widziałem jak jakiś idiota jechał na deskorolce trzymając się ciągnika rolniczego. Dodam że w środku miasta . A jak się cieszył że każdy na niego patrzy. Idiota

Guest Mongol   
Guest Mongol

Taki jeden mnie zaczepił, że zbiera na jakiegoś dzieciaka... Twierdził, że niby w poniedziałek coś było w tv ogłaszane o zbiórce.... taaaa.

Karteczka ("identyfikator") jakaś pożółkła z jakąś byle pieczątką, wyblakłe foto jakiegoś dzieciaka i koleś sprzedaje "cegiełki"...

Nie dałem ani grosza - ofkors.

Jak wpłacam kasę w banku na np. schronisko, to wiem, że przynajmniej kasa dojdzie do tego Towarzystwa Ochrony Zwierząt, a takich ciułaczy co zbierają z "identyfikatorami" to jest tyle co grzybów po deszczu.

Czym jam złym człekiem jest ?

rudzia    0

no jest wielu ludzi ktorzy popelniaja błedy, ale nie nalezy mylic idiotyzmu z brakiem honoru czy rozasdku. rownie dobrze idiota mozemy nazwac naszego prezydenta, ale nie mozemy bo jets to politycznie niepoprawne :D mlodzi ludzie mają dar do robienia glupich rezczy :) ja też...zwłaszcza o tej porze :)

Guest Mongol   
Guest Mongol

no jest wielu ludzi ktorzy popelniaja błedy, ale nie nalezy mylic idiotyzmu z brakiem honoru czy rozasdku. rownie dobrze idiota mozemy nazwac naszego prezydenta, ale nie mozemy bo jets to politycznie niepoprawne :D mlodzi ludzie mają dar do robienia glupich rezczy :) ja też...zwłaszcza o tej porze :)

Nazywanie jakiegokolwiek prezydenta idiotą jest w Polsce przestępstwem ściganym z urzędu :)

darekielb    13

ale wszystko da się ominąć :D

Bardzo_dziwne_zdjecia_3297709.jpg

Źródło

Wczoraj widziałem jednego idiotę Range Roverem cywilnym na Pucharze Polski OFF-ROAD :)

Takie autko:

2001_range_rover2.jpg

na seryjnym niskim zawieszeniu i oponach na asfalt buhahaha

Na prostej drodze się kopał w piasku :)

Szczus    63

IDIOTÓW to widzialem w naszej operze jak przekopali mi kolege w w okolo 10 osob i co sie okazalo ze sobie pomylili goscia wywiad im zaszwankowal oczywiscie pewnie wiekszosc mieszkancow zna tych lańcuckich bohaterów prawie ze herosów odwaga i honor to ich priorytet.