Jump to content
Sign in to follow this  
czarny92

Jaka komórka (tania) dobrze trzyma baterie?

Recommended Posts

Falkhor    63

Sony Ericsson - przynajmniej takie moje zdanie, obserwując Nokie, Motorole i Ciamciungi. Jednak i tak najwięcej zależy od baterii - jak była przechowywana, jak jest użytkowana, ładowana i w jakim środowisku pracuje.

l__s2    15

polecam Nokie 1600, bateria trzyma około 6-8 dni i ogólnie telefon jest wytrzymały, nie do zdarcia, wprawdzie e-maila nie obsługuje i żadnych rewelacji w nim nie ma, ale za to jest tani :angry:

Falkhor    63

6-8 dni to i mój SE wytrzyma, jak nie rozmawiam i leży na półce w jednym miejscu, gdzie nie sili się szukać sieci 8)

czarny92    8

NioM. U mnie to zasięgu troche sobie musiałoby szukać bo z tym to troszke problematyczne. Gadam koło 3h dziennie przez telefon. A co do SE to wszystko ok, ale dżojstiki się psują ;/ poza tym nie jestem zwolennikiem takiej nawigacji. Ale thx za podpowiedź Falkq. Czekam na kolejne

Falkhor    63

Karl - No problemo... ale jednak co do dżojstika - to się nie zgodzę. W moim k800i takowy jest. Przez parę miesięcy INTENSYWNIE testowałem go w różne gry. W strzelankach i zręcznościówkach dawał radę... i działa do tej pory. Palców pianisty to ja nie mam. Dżoj działa od ponad ROKU. Co do nawigowania tym - chyba faktycznie, mniej ergo niż jakieś małe klawisze. To jednak kwestia wprawy :D

Jeżeli gadasz 3h dziennie przez fona... no to potrzebujesz jakiejś kosmicznej baterii :angry::P

czarny92    8

Tak FalQ, Możliwe lecz osobiście znam kilka(naście?) osób którym joystick po prostu wysiadł ;/ ale wierzę że na pewno macie jakieś propozycje