Jump to content
Sign in to follow this  
iwcia

Kupie samochód

Recommended Posts

iwcia    2

Witam

Szukam dobrego samochodu do 10.000 :P 4/5 drzwiowego.

Może znacie kogoś kto sprzedaje jakieś autko dla kobiety?

Czekam na propozycje.

Guest Bake   
Guest Bake

a ja bym radził coś bardziej typowego, koszty naprawy takiego auta będą bardzo wysokie.

darekielb    13

a ja bym radził coś bardziej typowego, koszty naprawy takiego auta będą bardzo wysokie.

Niestety taka jest prawda.

Znajomy ma takiego Saaba i muszę to potwierdzić. Co prawda nie psuje się zbyt często, ale niektóre części są bardzo drogie.

Poza tym kobieta i Saab mhmm

Ciężko coś polecić nie znając wymagań co do wyposażenia, jakim paliwem ma być zasilany (benzyna, gaz, diesel) itd

Guest Bake   
Guest Bake

opel corsa dla dziewczyny, mało pali nie psuje sie a jak juz czesci tanie. Tylko auto tylko z klimą.

SunShine    0

Ja chciałabym forda mondeo mk3, ale dla kobiety może ford focus albo honda civic... a może jakaś mazda :P mazdy jak dla mnie są kobiece

iwcia    2

Wymagania: gaz, wspomaganie kierownicy, auto alarm.

Przyznaje że na samochodach to ja się nie znam :P

Ale Saab ;) to jednak nie mój typ.

Guest Bake   
Guest Bake

warto pojechać na giełdę się rozejrzeć, posprawdzać ceny zobaczyć co się podoba.

Fiaty moim zdaniem kiepskie wnętrze kiepskie wykonanie auta, ja bym nie chciał,

gaz do silnika np.1,2 to MOIM zdaniem przesada, ile taki silnik spali, szkoda go truć gazem :P

Peugeot to diesel

maciej    32

Zgadza się silnik 1,2 ledwo jedzie :P , ledwo wyprzedza, a dodatkowo gaz go jeszcze spowolni ;)

pablo    0
Co myślicie o Puntach?

Mam takie z 2000r. kupione w salonie, 3 drzwiowe,

gaz do silnika np.1,2 to MOIM zdaniem przesada, ile taki silnik spali, szkoda go truć gazem

silnik 1,2 8v + gaz(z 2005) - może mały ale wystarczał do tej pory (niedługo zmiana na inne auto:D) w trasie spali 7l gazu, benzyny ok 6 - koszty sami sobie policzcie (zwrócił sie pierdylion razy) na gazie zrobione ok 45-50 tys. a przejechane 83,5 tys.

Zgadza się silnik 1,2 ledwo jedzie , ledwo wyprzedza, a dodatkowo gaz go jeszcze spowolni

chyba nie wiesz co piszesz - może takim nie podróżujesz :D a poza tym Iwcia może nie zacięcia sportowego ??

Dlaczego nie kupować auta z intalacją gazową skoro tam już jest (co innego ją montować) I po co wam większy silnik w mieście ( w trasie się zgodzę - nie ma szału)

http://www.autotrader.pl/details,29901,108948109.asp]klik[/url]

kolego przeczytaj uważnie ogłoszenie - auto 2- osobowe - ciężarowe na firmę (km natłuczone przez przedstawiciela i za chwilę będzie częstym gościem warsztatów) a cena wzrośnie jeśli ktoś je przerobi na osobowe + koszty przerejestrowania na osobówkę

http://www.rzeszow24.pl/ogloszenia/szczegoly/46723

306 z silnikiem 1.9 TDI
same głupoty pisze sprzedawca - tdi to nie ten kraj pochodzenia :P

spalanie to 4.7 l/100km.
chyba tylko w trasie bo w mieście to tego nikt nie doświadczy ;)

Guest Bake   
Guest Bake

tu nie chodzi o zacięcie sportowe, raczej o możliwość szybkiego wyprzedzenia, generalnie ja czuję się bezpieczniej jak wiem że mam coś pod nogą :P choć szaleć nie szaleję

ja także jestem za corsa dla dziewczyny

Guest Bake   
Guest Bake

Absolutnie nie brał bym jakiegoś auta po tzw "tuningu" zazwyczaj oznacza to że jeździł nim wieśniak który domontował jakiś wieśniacki spojler nakleił dziwne nakielki i przyciemnił szyby. I rusza z piskiem z każdych świateł, szaleje auta nie szanuje i popisuje się pod remizą.

Falk a to Volvo to przecież duże auto, nie czytasz od początku tematu :PP

z seatów można poszukać Seata Ibizę - mi się te auta zawsze podobały :P

Kudłaty    1

Seat dla dziewczyny jak najbardziej, tylko ten ma trochę kilometrów przejechane, lepiej poszukac czegoś co ma mniej. A może volkswagen? np. Polo lub Golf - nieduże, zgrabne autko.

Joy_ride    4

ViejskiWagon? szkoda czasu na golfy :D

dla kobiety widzę tutaj jakiegoś właśnie seata jak ta Ibiza z otomoto jub coś bardzo podobnego jak fiesta, peugeot 106 itp.

pablo    0
Kudłaty, da sie zrobić że bedzie miał mniej przejechane

Prędzej obawialbym się że już jest po cofaniu licznika (diesel z 98r. i tylko 162 tys)

;)

1.Nie pisze że bezwypadkowy - daje już sporo do myślenia

2.Tyle zdjęć tego auta a brak zdjęć komory silnika - można z nich już sporo wnioskować.

Falkhor    63

Dodając do tematu - CIĘŻKO kupić auto przez Internet... nawet jakby były zdjęcia makro w wysokiej rozdzielczości to i tak trzeba się potłuc czy to na piechotę czy jakimś transportem, aby najlepiej z kimś, kto się zna - autko oglądnąć.

Seat Ibiza - powtarzał się parę razy. A nie jest to rzadkie auto, więc można by się za nim rozglądnąć. Na giełdę pojechać ;)

iwcia    2

Ciężko u mnie z giełdą bo w soboty mam wesela w różnych miejscach a giełda w niedziele od raniusieńka ;)

a druga sprawa trzeba mieć kogoś kto się na tym trochę zna a ja niestety nie mam takiego znawcy.

No ale będę szukać dalej, dzięki za rady wszystkim :)