Jump to content
Sign in to follow this  
tapter

Emerytka zajmie się dzieckiem lub starszą osobą

Recommended Posts

tapter    0

Witam. Chętnie zaopiekuje sie dzieckiem lub osobą starszą. Jestem w pełni dyspozycyjna , posiadam samochód. O kontakt prosze na numer telefonu; 889 332 922

Jeżyk    43

emerytka- zajmie się starszą osobą?? a to sama nie potrzebuje opieki :D

hehe

jeżeli uraziłem to przepraszam

Karl... rozbawiłeś mnie ( piszę posta i jeszcze się śmieję z tego) a za poczucie humoru ...thank. Mam nadzieję że ta pani nie obrazi się na Ciebie

czarny92    8
:D:) nie obrazi, bo ja jej nie znam, ona mnie nie zna, więc nie obrażam jej tylko szydze z posta. A za thank dzięki. :) śmiej sie do woli

SunShine    0

:/ a emerytka mająca 55 lat? Doświadczona kobieta która odchowała już zapewne swoje dzieci i wie jak dobrze się nimi zajmować. Zapewne odpowiedzialna bardziej niż nastolatki które chcą sobie dorobić i mają mniejsze doświadczenie. Jak dla mnie post Karla nie jest w ogóle śmieszny. Dlaczego nie może sobie dorobić jak tyle ludzi potrzebuje niań, ma siedzieć w domu i się nudzić? Do najbliższego żłobka trzeba jechać do Rzeszowa.

Tak to już jest z dziećmi, 40 lat to już dla nich staruszek. Ehhh...

Guest Bake   
Guest Bake

Popatrz jakie to łatwe !klik

:D

SunShine nie wiem ale chyba nie zrozumiałaś o czym piszemy ....

tapter    0

40 letnia emerytka to pasożyt tak BTW moim zdaniem :D

Lat mam 55 i trzymam sie lepiej niż nie jedna wiecznie narzekająca młodsza pani , a dzieci swoje odchowałam i doświadczenie mam w tym zakresie spore a to chyba jest najwazniejsze dla mam szukających opiekunki. Acha i jeszcze jedno!!!!!! Jeżeli komuś nie podoba się , że emeryci podejmują dodatkową prace, i zajmują miejsce młodszym , to niech spróbują wyżyć za 600 zł. miesięcznie.

Guest Bake   
Guest Bake

600 zł miesięcznie to faktycznie kicha... nie orientuje sie jak to działa ale chyba mało lat pracy czy coś.... a zabieranie pracy młodszym, niech wygra lepszy prawda ? :D

a boli mnie niesprawiedliwość społeczna w wypadku emerytur policjantów czy wojskowych

czarny92    8

taa, co innego te panie co na rentgenie robią, bo wiadomo- promieniowanie. ale policja to chyba dlategpo że pan 60 letni raczej nie dogoniłby młodzika.

Co do pani Tapter to nie uwazam że nie może pani dorobić- jest to oczywiście dozwolone, ale może coś mniej męczącego?? nasionka pewnej roślinki to koszt 30zł, a na rynku zbytu to 1\30 zbioru to 30zł.

To tylko spekulacje i oczywiście nie namawiam do igrania z prawem.

PS: mój tata miał 55 lat jak umarł i wiem że to nie jest wiek starczy, robotna pani pewnie jest, ale do ajmowania sie starszą osobą też potrzeba duuużo siły- wiem bo babcią się musiałem kiedyś opiekować

SunShine    0

Moja mama miała 56 lat jak umarła długo się emeryturą nie nacieszyła ale bardzo oddanie opiekowała się wnukami. Chciała wyjechać do pracy, żeby opiekować się starszym Panem, ale nie chcieliśmy żeby wyjeżdżała. I w sumie bym nikomu takiej pracy nie polecała. Jak już się Karl swoimi doświadczeniami dzielisz.

A ciocia w podobnym wieku zajmuje się starszym Panem zagranicą, świetnie sobie daje rade. To ciężka i często niewdzięczna praca, trzeba być dojrzałym psychicznie przede wszystkim. Siły też trochę, żeby pomóc wstać lub do wanny wejść. Tylko że obie z zawodu są(była...) pielęgniarkami. Nie wiem jak Pani tapter, ale to jej sprawa.

A nasionek nie skomentuje... Szacunku trochę, nie wiem w ogóle po co ta dyskusja. Jak nie jesteście zainteresowani opieką.

Guest Bake   
Guest Bake

SunShine ja pisałem że dla mnie 40 letni emeryt to śmieszna sprawa. 55 lat jak najbardziej :D i sam gdybym miał jakiegoś brzdąca wolałbym go powierzyć jakiejś spokojnej nie słuchającej Radia Maryja emerytce niż młodej dziewczynie :) jestem pewny że w rękach doświadczonej osoby dziecko było by bezpieczniejsze.

PawelD.    0

widze że kolega Karl nie przez przypadek posiada taki a nie inny status pod swoim loginem

wrzućcie na luz,naprawde niektórym się chyba bardzo nudzi skoro pod zwykłym ogłoszeniem jakich dużo tyle postów nabitych,nie dość że nie związane z tematem to niektóre przekraczające pewną granice - ale to juz zależy kto gdzie ową granice sobie wyznacza...

Jeżyk    43

widze że kolega Karl nie przez przypadek posiada taki a nie inny status pod swoim loginem

wrzućcie na luz,naprawde niektórym się chyba bardzo nudzi skoro pod zwykłym ogłoszeniem jakich dużo tyle postów nabitych,nie dość że nie związane z tematem to niektóre przekraczające pewną granice - ale to juz zależy kto gdzie ową granice sobie wyznacza...

To bardzo mądre "wrzućcie na luz". Z pewnością nie było niczyim zamiarem obrażać kogokolwiek. Ogłoszenie jak ogłoszenie, tysiace podobnych jest wszedzie. Ktoś zabawną wypowiedz Karla mógł potraktować jako złośliwość, ja odebrałem to jako dowcip, żart. Proponuję SunShine również tak to potraktować.Odrobinę poczucia humoru nikomu nie zaszkodzi. Mniej osób było by wtedy znerwicowanych.

SunShine    0

Możliwe że nie 'załapałam dpwcipu'. Ale Jeżyku, odrobina dobrego smaku by się jednak przydała w tym poczuciu humoru :D właśnie są jakieś granice :) dajcie spokój już temu tematowi, to z góry na dół offtop :) mógłby to jakiś dobry mod przenieść do kosza żeby nie psuć Pani ogłoszenia.

tapter    0

No tak, ja panią przepraszam, ale pani pisze wyzyć za 600 złotych- wiec skąd kasa na neta?

A może troszke wyobrazni Karl xD ???

A może dzieci są już dorosłe, zarabiają i na neta ich stac?

A może znajomych mam takich, co stac na neta?

Nie macie co robic w wakacje i czepiacie sie? A może tak troche na spacer przewietrzyc sie troszke.

czarny92    8

A myślałem że to tylko moja mama taka jest Bake'u :D

Chyba panią uraziłem więc jeszcze raz przepraszam.

A i thank dla PawelD za dostrzeżenie że to "nie przez przypadek"

Guest Bake   
Guest Bake

a mi się to z ORMO kojarzy :D

teraz ten temat tak bedzie sie googlował że zainteresowani moment znajdą ogłoszenie

tania opiekunka niania do dziecka Łańcut Podkarpacie solidnie

:)

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this