Jump to content
Sign in to follow this  
mergie

restauracja zamkowa- opinie

Recommended Posts

mergie    0

Witam

Proszę o opinie nt. restauracji zamkowej ul.Zamkowa 1. Czy ktoś miał tam organizowane wesele lub był na przyjęciu weselnym?? Jak było, jak z obsługa i organizacją czy było fajnie. chcę wybrać ten lokal na przyjecie weselne także każda opinia mile widziana.

Bardzo podoba mi się ten lokal ( planuję wesele na 60 osó:) Ale jak ostatnio tam byłam na obiedzie to obsługa nie za ciekawie, tak wszystko z łaski, poprosiłam o zapłatę kartą kredytowa to kobieta mi wbiła rachunek gotówką i powiedziała ze już trudno , no i w ogóle kierowniczka taka baba starsza to w rozmowie robiła wielka łaskę że udziela jakichkolwiek informacji. Dlatego mam pewne obawy ale ten lokal tak mi się podoba...

Joy_ride    4

Kilka lat temu byłem tam na weselu i przyznam że wszystko było OK, tak jak powinno być 8)

Byłem jeszcze kilka razy w innych okolicznościach i też było bez zastrzeżeń.

Kelnerzy tam są chyba Ci co byli w restauracji Vena

Jest ta atmosfera wieczorkiem przed zamkiem 8)

Jedynie co trochę jest irytujące to czepianie się do byle czego przez straż zamkową :/ nawet o zajęcie kilka cm2 trawnika na 2 minuty do zrobienia zdjęcia.

Falkhor    63

Byłem tam 2 razy na przyjęciach weselnych. I owe 2 razy było po prostu dobrze. Dobre jedzenie, trochę przyciasno - ale na 60 osób powinno być ok :) Do tego słuszna racja - klimacik. Może nie sama sala balowa, ale jednak w Zamku :)

Co do tej starszej pani - no widziałem i rozmawiałem z nią kilka razy i było różnie - stąd też jedynym pewnie usprawiedliwieniem może być... przepracowanie (w sezonie). Ale tej płatności kartą a gotówką... to trochę dziwne w lokalu o takim poziomie (lokalnym).

mergie    0

Falkhor na ile osób były organizowane te wesela na których byłeś? I to było zorganizowane w tej głównej sali czy też w tej bocznej zielonej? bo ja myślę wszystkich pomieścić w tej głównej . A jak było z tańczeniem spokojnie czy ścisk?

Falkhor    63

Mergie - I w jednej i w drugiej były miejsca dla gości. Może się to wydawać dziwne, takie rozdzielanie gości, ale cóż. O ile pamiętam - nie było jakiejś tragedii z tego powodu. Z tańczeniem... no raczej powiedziałbym, że ścisk.

Raviol    0

Wszystko jak wyżej jest prawdą. Niestety przez ostatnie 10 lat renoma tego miejsca zamiast wzrosnąć to raczej spada. Mogę za to polecieć Pub Łańcut na Dominikańskiej 1, też organizują wesela. Byłam tam rok temu na weselu i chociaż sala może nie powala rozmiarami to nie widziałam ani jednego gościa niezadowolonego z jedzenia czy ilości miejsca do tańczenia. Nikt nikogo nie zadeptał a bawiło się dużo osób jednocześnie. Ewentualnie restauracja w Hotelu Głuchów, może troszke dalej ale 2 lata temu też świetnie się tam bawiłam ^^

domino444    0

Uważam, że mogę polecić te restaurację. Miałam tam i przyjęcie weselne (kilka lat temu) a później chrzciny. Obsługa na bardzo wysokim poziomie, smaczne posiłki. ŚWIETNIE!!!

kotan999    0

Po jednek wizycie w restauracji zamknowej moge powiedzieć , ze jedzenie i obsługa na wysokim poziomie. Ale nie jest to restauracja na dłuższą zabawe w gronie znajomych... w takim wypadku lepiej udac sie do jakiejs luźniejszej knajpki.

Guest Asia   
Guest Asia

Ponawiam temat, bo wiele sie mogło się zmiennic smile.gif czy ktos miał badz był na weselu w restauracji zamkowej ostatnio?
Ja planuje tam wesele na 60/70 osób, sierpień 2014,

Guest Kasia   
Guest Kasia

Nie polecam tej restauracji , wg mnie jedzenie mi podane było z torebki :( . Barszcz z borowików bez borowików , sos do mięsa miał wygląd  gotowego sosu ( słono!!!).