Jump to content
Sign in to follow this  
tatiana29

Centrum Handlowe STILEX w Palikówce(koło Łańcuta)

Recommended Posts

tatiana29    0

Opinie na temat Centrum Handlowego STILEX w Palikówce ( blisko Łańcuta)

Moim zdaniem najfajniejsze i oczywiście największe Centrum Handlowe w okolicy. Najniższe ceny i zawsze wyjeżdżam stamtad obładowana nowymi ciuszkami i butkami !!! Polecam !!!!!

kotan999    0

Ja tam byłem raz w życiu... troche daleko, ale ktoś musiał matke zawieźć, bo z autobusami tam cienko mają.... :/ :] Matka nakupowała przeróżnych ciuchów, wynudziłem sie na **** ale fakt faktem kupiłem sobie fajną bluze, która mam do dziś. Na małe zakupy tam sie nie opłaca jechac, chyba ze ktoś chce jechac cała rodziną to warto sie wybrac na taka wycieczke.... btw chyba nie jest sklep dla okoliczncyh domostw, bo tam za malo domow jest na taki sklep...

Raviol    0

Nie mam okazji się tam wybrać już od długiego czasu :/ Byłam tam 5-6 razy i chociaż daleko to lubię to miejsce ;] Zawsze coś dla siebie znajde.

kotan999    0

Zamiast jechać nad wodę w SOBOTE (qwa...)moja obecna już zona wyciągnęła mnie tam na zakupy... kupiłem plecak i dostałem zestaw szkolny do niego, a że już nie chodzę do szkoły to trudno, zawsze cos... Ale w taki upał nawet przyjemnie sie kupowało, bo jest klima.

Falkhor    63

Kotan999 - Przypomniał mi się demot, na którym w muzeum/wystawie siedzi 2 osoby i powodem przyjścia jest to, że jest klima ;)

Bake - Popatrz na mapę i okolice Strażowa i Krasnego ;)

W sumie to ja tam nawet często przejeżdżam rowerkiem w okolicy. Czemu by nie zaglądnąć...

mergie    0

lubie tam robic zakupy. Fajne koszulki, spodnie, duzy wybór, niskie ceny. Ale faktycznie nie jest to odzież bardzo dobrej jakości bo taka kosztuje sporo. Jak ktos chce cos tanszego to jest w czym wybierać. Ogólnie dobry towar za niskie pieniadze.

Polecam szczególnie pościel, za 80 zł można kupić bardzo porzadny komplet pościeli.

pablo    0

Dla chetnych :D

Stilex otwiera niedługo swój oddział w Łańcucie (budynek Polimexu tam koło torów). Trwa jak na razie towarowanie 8)

kotan999    0

Hm... A właśnie, w Łańcucie podobno otworzyli swój oddział- gdzieś na podzwierzyńcu, co do poprzedniego posta- to jeśli mają taki towar jak w Palikówce, to się nie zgodzę, że same szmaty, bo to uwłacza mej godności- ubieram się tam :D I nikt mi nie powiedział, że źle wyglądam, zwłaszcza moja kobieta :] Na pewno mają lepsze i gorsze rzeczy, klient ma przynajmniej wybór - fajne buty skórzane niedawno kupiłem w tym starym punkcie. jak dla mnie na + , ale i tak częściej jeżdżę do Rzeszowa na zakupy, bo mam po drodze na uczelnie, pozdr

Guest Rafałecki   
Guest Rafałecki

Ja polecam, takie same ubrania jak w centrum łańcuta czy nawet w rzeszowie można kupić nawet przez połowę taniej. Zwłaszcza kurtki ! Śmieszne pieniądze, a jakość nienajgorsza.

Guest Nespresso   
Guest Nespresso

Wydaje mi się, że są tam bardzo niskie ceny w porównaniu do łańcuckiego rynku, można się modnie ubrać, młodziezowo za małą kasę. W dodatku moda sie szybko zmienia, nie ma sensu wydawać kroci w galeriowych sieciówkach jak za rok bluzeczka będzie niemodna i pójdzie na dno szafy :D

Falkhor    63

Dokładnie - oddział Łańcut. Tańszy dojazd i też sporo ciekawych ciuchów, niektóre - a to ciekawe - taniej, niż w Rzeszowie w większych sklepach (a ciuchy TE SAME).

Można też dodać, że ciekawy wybór obuwia.

Guest michal   
Guest michal

modnie ubrac w Stilexie ? dobre sobie...  co kto lubi ... nikogo nie bede przekonywać, napisze tylko że również wolę poczekać na wyprzedaze w galeriach handlowych gdzie mozna kupić po naprawdę dobrych cenach super rzeczy, a tu ? kto był ten wie ... 

Falkhor    63

Określenie 'modnie' jest tak bardzo grząskie, pojemne i subiektywne, że każdy może powiedzieć, że ubiera się modnie ;) Inną sprawą jest gust - bo można być zdecydowanie bardziej w dobrym lub złym guście niż w dobrej lub złej modzie :D

Czy w Stilexie są same rupiecie i niemodne rzeczy? Wg mnie nie, tam w większości są po prostu ubrania codzienne, typowy casual. Ubrania do pracy, do szkoły, na herbatkę u cioci ;)

A jak ktoś chce być modny - to tylko warszaFka.

Paryż.

Mediolan.

Tam są ludzie, którzy kreują irracjonalne zjawisko 'mody'.

Falkhor    63

Może to po prostu kwestia ceny? Lepsze materiały, wyższa cena, klient z portfelem. W Łańcucie zbyt towarów luksusowych chyba nie jest 'żyłą złota' dla handlowców.

Guest Tomasz   
Guest Tomasz

ja tam jestem stałym bywalcem, przynajmniej raz w tygodniu czekając na autobus- zawsze sobie coś kupię. Cen dobre, bardzo duży wybór. I faktycznie -spotkłem się z tym, że identyczne ubrania, z tymi samymi metkaami kosztują tutaj nieraz o dobre 30 % mniej. Galerii rzeszowkich nie lubię- za dużo ludzi, za dużo hałasu. Ewentualnie pójde tam ze względu na knajpki ;)

Falkhor    63

W sumie dobra uwaga. W Stilexie ani jego okolicy nie idzie nic wszamać ;) CHYBA, że aż przy basenie ;) I tylko w sezonie.

Ostatnio kupiłem skarpetki tam - 1,20zł para.