Jump to content
Sign in to follow this  
tatiana29

Centrum Handlowe STILEX w Palikówce(koło Łańcuta)

Recommended Posts

Guest Tomasz   
Guest Tomasz

Niestety w Łańcucie w ogóle nie ma żadnych sieciowych marek fast foodowych. Ani McDonalda, ani Subwaya... Trudno się dziwić- miasto nie jest zbyt duże, ale w pobliżu PKS-u czy Zamku- nawet pod wycieczki nic nie ma...

Guest ReginaP   
Guest ReginaP

Ja tam byłam niedawno, ale w punkcie w Leżajsku- myślę, że punt w Łańcucie jest podobny. W sumie spodobało mi się, i troche sie wciągnęłam, bo ceny sa niskie i ciagle mnie kusi żeby sie "poszwędać" po stoiskach i cos kupić. Widziałam tam dużo polskich metek, chińskich też, ale w porównaniu do tzw."chińczyków" to chyba stilex ma taniej. Ja myślę, że jak ktoś poszukuje dużo lepszych jakościowi rzeczy to niestety, ale trzeba wydać duuużo więcej, za bluzkę przynajmniej 100 zł, jeansy z 300 zł, a kogo na to stać...  i chodzic potem przez kilka lat w tym samym ubraniu... skurczonym w praniu ;) Ja bym tam tak nie mogła :) Wolę cześciej miec coś nowego ;)

Falkhor    63

Jeśli porównać chińskie markety z towarem ze Stilexu to Stilex kiepsko nie wypada. Ponadto na np. 20 par spodni 2-3 są mocno przecenione (miesiąc temu kupiłem jedną parę za 33zł).

Guest aRLETKA   
Guest aRLETKA

A ja sie dopiero niedawno kapnęłam, że mamy ten sklep w łancucie i mieszkam niecały kilometr od niego :D Zawsze jeździłam do palikówki i kiedyś cos mnie tchnęło, żeby wejść na strone internetową, czy na fb przeczytalam :D w dodatku czynne w niedziele :D

Guest DareIKS   
Guest DareIKS

Ja ostatnio się wybrałem tam na zakupy, z ciekawości, i kupiłem sobie fajną bluzę Reeboka. Moge polecić, bo cena była dosc niska jak za markowe ciuchy. 139 zł, a identyczna w rzeszowie 180 zł. Rozmawiałem z jedną sprzedawczynią- podobno na wiosnę maja być buty nike itp. Poza tym to mieli dużo bielizny i jeansu.

Guest Gość   
Guest Gość

Ze Stileksem jest jak z zakupami w Biedronce ;) Każdy się zarzeka, że nie będzie tam robił zakupów, ale te tłumy na parkingu pokazują jak jest naprawdę. Dobry stosunek jakości do ceny, i co jakiś czas jakies  towary z wyższej półki jak np bluzy adidas itp. Spotykam tam dużo swoich znajomych w weekendy na zakupach, przynajmniej mozna zamienic kilka słów czekając na żonę koło przymierzalni hehe

Guest Komandor   
Guest Komandor

Faktycznie niskie ceny, a towar taki jak w galeriowych siecówkach. Warto sie wybrać. Jedyny mankement to małe przymierzalnie, słabo oświetlone, poza tym cacy :D