Jump to content
Sign in to follow this  
pezet

Predkosc Waszego internetu

Recommended Posts

pezet    0

watek zalozony z ciekawosci.

dla zobaczenia jaka jest predkosc Waszego lacza internetowego.. ;) przy okazji sami sie przekonacie ile wasz necik wyciaga.

jak to sprawdzic? otoz wchodzimy na strone http://www.speedtest.net/ , nastepnie klikamy na ramke nad mapa z napisem "Begin Test" , rozpoczyna sie test. po zakonczeniu wyskoczy okienko z pomiarami. nalezy kliknac w napis "Copy Forum Link" i wkleic na forum :D

dla przykladu moja predkosc. niezla ale nic nadzwyczajnego:

650136905.png

wklejajcie swoje :P

maciej    32

Sprawdzałem 3 razy i wynik podobny. Dziwne bo przy ściąganiu leci mi bez problemów ponad 700 kB/s

651216281.png

Guest Bake   
Guest Bake

po co takie łącza... chyba nie do ściągania nielegalnego oprogramowania\filmów z sieci?

Guest Godzio   
Guest Godzio

po co takie łącza... chyba nie do ściągania nielegalnego oprogramowania\filmów z sieci?

ileż zazdrości wyczuwam w tej wypowiedzi :P

Guest Bake   
Guest Bake

e tam zazdrości, mi do przeglądania neta i youtube 2 MB są zupełnie wystarczające więcej po prostu nie potrzebuje, i wydaje mi się że do takich rzeczy takie łacze jest wystarczające, większe przepustowości są potrzebne do czego? do ściągania a co można sciągać z neta? paskudne piraty :P

chociaż 16 MB to na polskie warunki kosmos ;) ale w usa to pewno norma...

Godzio a Ty ile masz? pochwal się

maciej    32

Ja korzystam na co dzień z e-dysków do katalogowania np swoich zdjęć, więc uwierz mi potrzebuje dużego łącza :P

maciej    32

zdjęcia nie zajmują dużo... zresztą 3 MB to nie duże łącze

3MB to jest na tym teście :P a łącze mam wykupione 6 MB ;) dla tego właśnie sie dziwiłem przedtem czemu tak niskie wyniki :D Heh, myślę ze większość z nas ma takie łącza jakie sa im potrzebne do ich pracy. Ale fakt 17 MB to jest juz cos konkretnego hehe

Falkhor    63

Bake - Masz ZA szybki net. Powinni Cię obłoży jakimś podatkiem, z którego będzie się finansowa równanie szans i buffowanie netu z gorszymi osiągami :)