Jump to content
Sign in to follow this  
okimaxim

DEKORACJE WESELNE

Recommended Posts

okimaxim    0

Wie ktoś może gdzie w Łańcucie, Rzeszowie lub okolicach można WYPOŻYCZYĆ elementy do dekoracji sal, typu obrusy, dekoracje na stół (świeczniki, flakony itp), firany, zasłony, jakieś materiały do zawieszenia na ścianach czy suficie (np tiul), pokrowce na krzesła, szarfy itp?

ale chodzi mi tylko o wypożyczenie, przyjade, zabiore co mi potrzeba a na sali sama już sobie wieszam i układam jak mi odpowiada.

Wiem że są firmy co dekorują sale ale ja właśnie nie chce żeby mi ktoś dekorował, chce pożyczyć materiały i sama sobie je porozrzucać ;]

Nie wie ktoś gdzie takie coś znajde?

BAAAAAAAAAAAAAAAAARDZO PROSZĘ O POMOC :D

Falkhor    63

Cześć OKM :) Widzę, że sprowadza Cię tu nowa droga życia :) I dobrze, wszystkiego na niej dobrego życzę :D

Ale do tematu :D Taka galeria firmy Trendis z Łańcuta - zobacz sobie, co mają. Jest tego trochę i dość istotne jest, że robią to sami, te różne ozdoby. Rządzi tą firmą kobieta, którą dość dobrze znam - i widziałem już kilka razy jej dekoracje weselne szczególnie - jeżeli wyda Ci się ich oferta interesująca, daj znać, może wskoczy jakiś rabat :D

Czy jednak firmy wypożyczą takie rzeczy? Wiadomo, że w grę wchodzi nie taka mała szansa zniszczenia 8) W końcu wesela to wesela 8) I jak coś wróci nie w takim stanie, w jakim wyszło, trzeba będzie zapłacić jak w detalu :D

darekielb    13

Czy jednak firmy wypożyczą takie rzeczy? Wiadomo, że w grę wchodzi nie taka mała szansa zniszczenia 8) W końcu wesela to wesela 8) I jak coś wróci nie w takim stanie, w jakim wyszło, trzeba będzie zapłacić jak w detalu :D

Na stronie głównej z linku mają napisane "wypożyczymy obrusy, uniwersalne pokrowce na krzesła wraz z szarfami" może i inne rzeczy wypożyczą ;)

Kwasek    0

okimaxim - gratulacje serdeczne jeśli rzeczywiście zaczynasz nową drogę życia :D;)

Firma trendis - tam szefową jest taka pani Sabina? Jak tak to ja też znam tę firmę zamawiałem tam dekorację na jedną z imprez, nie w Łańcucie ale mocny punkt za oryginalność ma ta firma ode mnie. Tylko że ja kupiłem a nie wypożyczyłem nawet nie wiem, jak jest z ceną za wypożyczenie.

okimaxim    0

Dzięki wszystkim za pomoc ;) byłam już na tych stronach, ale nic o wypożyczaniu nie pisało i myślałam że może ktoś wie czy na 100% gdzieś wypożyczają ;]

Chodziło by mi głównie o jakieś firany i zasłony na okna, w domu to co mam jest troche małe a okna takie wieeeeeelkie ;] no i jakieś ozdoby na stół, typu właśnie świeczniki, wazony na kwiaty czy jakieś inne ozdobniki, szarfy żeby nim coś okiklać itp :D kupować na jeden raz się nie opłaca moim zdaniem a znalazłam kilka firm co pożyczają właśnie takie dekoracje, niestety daleeeeeeeeeko są ;]

FALK jak byś mógł się spytać czy by dało się tam w TRENDIS wypożyczyć takie rzeczy to była bym Ci wdzięczna ;]

Falkhor    63

Już zadzwoniłem :D Szefowa poprosiła mnie, bym poczekał do początku stycznia: 4 stycznia powie mi dokładnie, co i za ile bo będzie mieć nowe dostawy ;):D

julkaul    0

A może zamiast wypożyczać i martwić o to aby nic nie zostało zniszczone, warto zajrzeć do internetowa hurtownia florystyczna i zakupić materiały do dekorowania. Krzesła można bardzo ładnie udekorować taśmami ozdobnymi, przydadzą się one także do dekorowania sali.