Jump to content
Sign in to follow this  
Falkhor

Zimowa wyprawa w górki Styczeń 2010

Recommended Posts

Falkhor    63

Co tam dużo będę opowiadał ;) Zimno, śnieżnie, chrupiąco pod nogami. Piękne, bajkowe okoliczności przyrody. Będąc tam człowiek czuje, że żyje :D Na obrazkach widoki uchwycone z górki Tokarnia. Blisko stok narciarski w Karlikowie. Temperatura ok. -18st.C. :D

 

[align=center]Panorama1.jpg

 

Panorama2.jpg[/align]

 

:D:o:)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Cerberion    0

-18 ??? Podjazd pewnie jakaś grzaną limo i profesjonalne stroje termosy kremy tak to mozna zwiedzac ;) A po powadze to jak to sie wybrac tam w taką pogodę? Aparat nie zamarzł? Rispekt.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Falkhor    63

Cerberion - Baterie niosło się w rękawiczkach i wkładało zaraz przed robieniem zdjęć czy kręceniem filmu. Aparat spisał się doskonale, tylko po przyjściu trzeba go było zaizolować ciuchami w zimnym plecaku i odstawić na kilka godzin, co by nie padł przez wilgoć.

 

-15/-18 st.C. to nie jest jeszcze tak źle, jak człowiek obłoży się kilkoma warstwami ciuchów, weźmie dobre buty, trochę płynów i prowiant. Duuużo ciepła zapewnia sam ruch. Na dodatek prawie bezwietrzna pogoda. Dodajmy hojne Słońce - czasem jak człowiek przysiadł lub przystanął na moment, to czuć było od niego ciepło. Ja to się nawet lekko opaliłem ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Megg    9

Ahh rozwala mnie ten widok lasów - drzewa pokryte tym puszkiem i jak wiatr to rozwiewa... nie wspominając o cudownym śnieżnym krajobrazie :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×