Jump to content
Sign in to follow this  
trzykropek

Klaudia

Recommended Posts

Guest Bake   
Guest Bake

no zdjęcia na moje oko - profesjonalne bardzo łądne. czekamy na dalszą część sesji może bardziej odważną ? :D

darekielb    13

zdjęcia ok, ale mam małe ale :D

3 i 4 są troszkę za ciemne.

3 jest od zacienionej strony, a na 4 przydało by się dopalić całość, bo dziwnie się wybija noga i kawałeczek ręki doświetlony przesz słońce, a nie to jest najważniejszym elementem zdjęcia :D

Najlepsza jest fotka nr 5

trzykropek    0

Bake-niestety tylko takie jak widać to nie była modelka do aktów tylko portret itp.

Darek po części masz rację ale z częścią się nie zgodzę;P

-"3 jest od zacienionej strony" tu była strona padania światła ,jeśli bym się ustawił z drugiej to by było pod światło(a wiemy że jak robimy pod światło to z lampą)

-"a na 4 przydało by się dopalić całość, bo dziwnie się wybija noga i kawałeczek ręki doświetlony przesz słońce, a nie to jest najważniejszym elementem zdjęcia":)ja myślę że gdybym właśnie zgasił w programie rękę i nogę to by było git-takie jest moje zdanie:)ale każdy widzi inaczej i to jest fajne...

darekielb    13

ja myślę że gdybym właśnie zgasił w programie rękę i nogę to by było git-takie jest moje zdanie:)ale każdy widzi inaczej i to jest fajne...

no i bardzo dobrze. Każdy ma swoją opinię, jak to mówią "gdzie dwóch polaków tam trzy opinie" ...coś w tym jest.

Każdy ma swój gust, pomysł na zdjęcie i jego wykonanie. Ja tylko poddałem moje spostrzeżenia, do których nikt nie musi się stosować.

Ja popełniam dużo błędów robiąc zdjęcia, dlatego każda rada może się przydać, ale nie mam obowiązku się do nich stosować.