Jump to content
Sign in to follow this  
kuszyn

FOTO-KLUB W Łańcuckim MDK

Recommended Posts

kuszyn    0

TRWA ZAKŁADANIE foto-klubu. KLUB Będzie przeznaczony dla gimnazjalistów i licealistów interesujących się fotografią dowiecie się tam jak,gdzie,kiedy i czym FOTOGRAFOWAĆ,klub jest prowadzony przez FOTOGRAFA EDWARDA SOŃSKIEGO

W RAZIE PYTAŃ PISAĆ

Totti    0

dlaczego tylko dla licealistów i gimnazjalistów ? czy nie moze powstac rowniez dla dorosłych ? Myslę ,że byłoby paru chętnych

darekielb    13

dlaczego tylko dla licealistów i gimnazjalistów ? czy nie moze powstac rowniez dla dorosłych ? Myslę ,że byłoby paru chętnych

jestem tego samego zdania

Falkhor    63

Również byłbym zainteresowany! Człowiek nigdy nie miał okazji zastanowić się nad TECHNIKĄ robienia zdjęć, tylko praktyka i własne pomysły. Dobrze by było popatrzeć na prace specjalisty, posłuchać, nauczyć się czegoś.

main    0

KLUB Będzie przeznaczony dla gimnazjalistów i licealistów i czym oni beda focic kompaktami ? Ja wiem ze sprzet potaniał ale nadal wydatek 2-3-4 tys na powiedzmy srednio podstawowe lustro to troche duzo jak na mozliwosci w/w grupy no chyba ze rodzice kupia i zrobi sie deko snobistycznie "te popatrz kupilem se 70-200 2.8 IS USM ! ile dałes? 5600" :D

Mysle ze jednak powinno byc to dla szerszej grupy, kazdy od kazdego moglby cos podpatrzec i mysle ze przyniosłobyto lepsze efekty. :D

Hmmm... a cóż to za nowości? Że tylko dla gimnazjalistów i licealistów? I, że w ogóle będzie?

Wybaczcie sarkazm, ale Foto Klub istnieje w MDKu od lat -nastu (sam zacząłem bywać w nim lat temu 8/9 - ale ten czas leci :D).

I nigdy nie było ograniczeń wiekowych - przychodził kto chciał.

Sprzęt też nie stanowił problemów - robiło się czym się chciało. A uwierzcie mi - jak się ma pomysł to i kompaktem można go zrealizować.

Chyba, że chodzi o rozgłoszenie, że Foto Klub w ogóle istnieje. Bo z tego co się orientuję to ostatnio ekipa się strasznie wykruszyła - ludzie się porozjeżdżali na studia i zaglądają tam raz na jakiś czas. Przyznaję się bez bicia - ja też. Ale obiecuję sobie, że od marca to poprawię :D

Także Panowie - mam nadzieję, że się tam zobaczymy :)

trzykropek    0

TRWA ZAKŁADANIE foto-klubu. KLUB Będzie przeznaczony dla gimnazjalistów i licealistów interesujących się fotografią dowiecie się tam jak,gdzie,kiedy i czym FOTOGRAFOWAĆ,klub jest prowadzony przez FOTOGRAFA EDWARDA SOŃSKIEGO

W RAZIE PYTAŃ PISAĆ

Spotkania są organizowane nie tylko dla uczniów,dla każdego miłośnika fotografii,który ma aparat i lubi to robić :D

spotykamy się w piątki pomiędzy 16 a 17 na dole w MDK-u jak jest szatnia

po lewej stronie na drzwiach jest napisane PRACOWNIA FOTOGRAFICZNA

trzeba zapukać i wejść:D.Z tego co mi wiadomo to dawniej szkółka działała prężnie ale coś się rozsypało.Teraz chcemy odbudować i zachęcać do pstrykania większe grono ludzi.Także gdyby ktoś miał ochotę przyjść zapraszamy wszystkich chętnych(można wziąć swoje zdjęcia do pokazania jest dostęp do komputera,internetu).

trzykropek    0

Sprostowanie

-Dla dzieci i szkół podstawowych jest szkółka fotograficzna prowadzona przez P.Edwarda Sońskiego w piatki od 14 MDK-U

Natomiast FOTO-KLUB jest dla ludzi troszkę starszych posiadających jakąś wiedzę i aparat(typu lustrzanka lub podobny)

FOTO-KLUB spotyka się od 16 do 20 w każdy piątek w MDK-u.Wkrótce coś wiecej napiszę o spotkaniach

darekielb    13

nooo teraz mi się podoba, choć oficjalnie do 17 mam zajęcia w piątki :/ do tego powrót więc mógłbym się pojawiać później :D

Mam nadzieję że choć raz na jakiś czas się pojawię :D

Dawniej faktycznie kółko działało prężnie, mój kolega uczestniczył w nim w tych dobrych czasach. Trzeba przyznać że kilka osób z tego kółka pracuje obecnie w zawodzie fotografa więc warto skorzystać :)

trzykropek    0

Miło że takie zainteresowanie jest:)

dopowiem jeszcze żeby taka liczba osób chętnych była na spotkaniu to by było super

ale mogę się mylić...

Pozostaje powiedzieć tylko do miłego zobaczenia

trzykropek    0

to co piatek 17 na dole mdku ? dobrze wywnioskowałem ?

Dokładnie tak piątek o 17 koło szatni w MDK na dole są drzwi

proszę zapukać i wejść

Pozdrawiam

trzykropek    0

Kuszyn- ja nie ejstem założycielem Foto-klubu(Foto klub działa już kilka może kilkanaście lat trzeba pytać p.Sońskiego o szczegóły)

Tomek74- miało mnie nie być miałem jechać w Bieszczady, ale plany się pokrzyżowały i byłem.Tomek Ty byś też się pojawił ;p

kuszyn    0

Kuszyn- ja nie ejstem założycielem Foto-klubu(Foto klub działa już kilka może kilkanaście lat trzeba pytać p.Sońskiego o szczegóły)

Wiem pomylłeś mi się z panem EDWARDEM sory za błąd, :D a i dzięki za to dojście do cegielni może jutro się tam wybiore ale napewno jutro ide gdzieś w plener ;)