Jump to content
Sign in to follow this  
Falkhor

29.03.2010 Policjanci złapali złodziei kabli telefonicznych.

Recommended Posts

Falkhor    63
Policjanci łańcuckiej komendy zatrzymali mężczyzn, którzy kradli kable telefoniczne w Krzemienicy. Kabel, który sprawcy odcinali od linii telefonicznej spadł na przejeżdżający ulicą samochód.

 

Wczoraj wieczorem policjant posterunku w Czarnej Łańcuckiej uzyskał informację o kradzieży kabla telefonicznego w Krzemienicy. Pomimo, że funkcjonariusz nie był w służbie, udał się na miejsce. W drodze przekazał informację dyżurnemu łańcuckiej komendy oraz kolejnemu, mieszkającemu w pobliżu policjantowi, który wracał ze służby.

 

Obydwaj udali się we wskazane miejsce i zauważyli samochód, a w nim siedzącego mężczyznę. W tym czasie dwaj pozostali sprawcy odcinali kabel telefoniczny, który spadając zerwał bagażnik dachowy z przejeżdżającego ulicą samochodu. To spłoszyło złodziei. Obydwaj uciekli do czekającego na nich samochodu.

 

Policjanci obserwując samochód wezwali wsparcie. Gdy mężczyźni zbliżali się do pojazdu funkcjonariusze podjęli interwencję i zatrzymali wszystkich sprawców. W samochodzie, którym przyjechali mężczyźni znajdowały się narzędzia, mogące służyć do kradzieży kabli.

 

Trójka ujętych mężczyzn, to mieszkańcy pobliskiej miejscowości powiatu rzeszowskiego, w wieku od 20 do 40 lat. Wszyscy zostali zatrzymani w policyjnym areszcie. Policjanci wyjaśniają okoliczności kradzieży kabla.

Źródło - KPP Łańcut

 

Kabel zerwał bagażnik...

A gdyby tak chwyciło rowerzystę?

Ostatnio czytam coś sporo o tym, że złodzieje z okolicznych powiatów 'odwiedzają' Łańcut...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×