Jump to content
Sign in to follow this  
L.mArK

Zespół na wesele

Recommended Posts

L.mArK    0

Witam

Nie wiem czy w odpowiednim miejscu to piszę, jeśli nie to proszę admina aby to przeniósł.

Chciał zaoferować oprawę muzyczną wesel. Zespół w którym gram nazywa się Eden, działa od 15 lat i obsługujemy wesela, dancingi, studniówki itp. Muzyka tylko i wyłącznie na żywo, skład czteroosobowy, gramy każdy rodzaj muzyki, zależy to od osób jakie są i jak się bawią. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem.

Zachęcam do odwiedzenia naszej strony www.eden.przeworsk.pl

(strona jest jeszcze w przygotowaniu)

Wchodząc w kalendarz można zobaczyć, które terminy są zajęte. Wolnych na ten rok pozostało już niewiele, także świadczy to o tym, że ludziom nasze granie się podoba :)

Jeśli będą jakieś pytania to proszę pisać w tym temacie lub na gg: 2862127 lub tel: 697 304 996

Guest Bake   
Guest Bake

Kurcze fajnie gracie :) mi sie bardzo podoba a mi się rzadko jaki zespół podoba :D

fajna stronka szkoda ze nie kompletna

ogólnie super !

Guest Godzio   
Guest Godzio

Jak się kiedyś będę 'hajtał' to z pewnością się do Was zgłoszę, heheh ;-)

mieszko    0

A jaki jest obszar działania? W sensie do ilu kilometrów jesteście w stanie zagrać? W przypadku dobrego zespołu jestem w stanie dopłacić za drogę, ponieważ wszystkie dobre zespoły z okolicy nie mają już wolnych terminów. Dokładnie interesuje mnie Kazimierz dolny - jakieś 180 kilometrów od was. Proszę o jakiś kontakt mailowy: testinkow@gmail.com lub mieszopiotr89@gmail.com