Jump to content
Sign in to follow this  
Rozterka

instruktor pływania

Recommended Posts

Rozterka    0

Jeśli chcesz sie nauczyć pływania, a może chcesz studiować wychowanie fizyczne i potrzebujesz lekcji-> student 5 roku WFu, instruktor pływania prowadzi indywidualne lekcje, bądź w małej grupie. Proszę pisać na pw.

Share this post


Link to post
Share on other sites
lipska79    0

Witam,

Mam 30 lat i marzę o tym, aby pływać. Jakoś zawsze brakowało mi determinacji do tego, aby pójść na basen pełna parą. Chciałam uzyskać informacje na temat lekcji indywidualnych, którymi jestem zainteresowana. Proszę mi napisać ile trwa przeciętnie kurs pływania i ile kosztuje 1 godzina. Jeszce jedno pytanie, dotyczące lokalizacji basenu, ponieważ ja mieszkam w okolicy Łańcuta, gdzie odbywałyby się lekcje?

pozdrawiam

Aśka

Share this post


Link to post
Share on other sites
psikuta    0

Najwięcej "spławikow" (topielców) jest wśród osób które potrafią pływać - z nich największy odsetek to ci którym wydaje się, że potrafią świetnie pływać.

 

Człowiek który nie potrafi pływać -lub jego pływanie ogranicza się do utrzymania na powierzchni wody- nie pcha się na głęboką wodę bo zna swoje ograniczenia.

Cwaniak idzie gdzie popadanie, "im głębiej tym fajniej!". Dodajmy do tego szpanerskie skoki na główkę! Wśród "wielkich pływaków" jest najwięcej kalek. Nie uświadczycie kaleki ze złamanym kręgosłupem u kogoś kto nie umie pływać, skakać na główkę czy boi się skakania.

 

Tak więc cwaniactwo powoli się wykrusza. Niestety media zamiast jasno powiedzieć "cwaniak idiota utonął z powodu swojej głupoty" piszą o "wielkiej tragedii".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×