Jump to content
Sign in to follow this  
Falkhor

17.05.2010 Przegrał kilka stów i postanowił 'odegrać' się na automacie.

Recommended Posts

Falkhor    63
Policjanci z komendy w Łańcucie ustalili sprawcę włamania do automatu do gier w lokalu w Medyni Głogowskiej. Wcześniej mężczyzna stracił na tym automacie kilkaset złotych.

 

W nocy, z 13 na 14 maja br., w jednym z lokali w Medyni Głogowskiej został uszkodzony automat do gier losowych, a z jego wnętrza skradziono pieniądze. Włamując się do lokalu sprawca wybił szybę w oknie.

 

Policjanci przeprowadzili oględziny na miejscu zdarzenia, zabezpieczyli ujawnione ślady. Na podstawie wykonanej pracy ustalili podejrzanego, którym okazał się mieszkaniec Pogwizdowa. Mężczyza przyznał się do włamania i kradzieży pieniędzy.

 

Okazało się, że w dniu włamania mężczyzna był w tym lokalu i na tej właśnie maszynie przegrał kilkaset złotych. Wrócił tam wieczorem i po włamaniu się do środka uszkodził automat, kradnąc kwotę ponad dwukrotnie większą.

 

Po wyjaśnieniu wszystkich okoliczności czynu sprawa zostanie skierowana do sądu.

Źródło - KPP Łańcut

 

na początku wydawało się, że odpowiadają mu zasady gry. Ale po porażce postanowił je zmienić. Może będąc przed sądem dotrze do niego, że nie dość, iż stracił pieniądze, to jeszcze napaskudził sobie w życiorysie...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×