Jump to content
Sign in to follow this  
trzykropek

Foto-klub w Julinie

Recommended Posts

trzykropek    0

W najbliższym czasie Foto-klub MDK Łańcut

organizuje ognisko połączone z pstrykaniem:P w Julinie

ognisko ma na celu "zintegrowania" pstrykaczy należących do Foto-klubu.

Wstępny termin o ile pogoda dopisze do najbliższy piątek tj 04..06.2010,

co do wyjazdu to godzina jeszcze nie jest ustalona,oraz nie wiemy ile osób by się pisało na ten wyjazd(pytanie czy jedziemy swoimi samochodami czy wynajmujemy busa i koszt około 20 zł/osoba w obie strony mowa o busie%)

(kiełbasa,karkówka chleb,napoje we własnym zakresie)

Wszystkich chętnych proszę o zgłaszanie się do Edwarda Sońskiego

darekielb    13

ja już się zgłosiłem, ale gdyby ktoś chciał na piśmie to jestem na tak :)

Ja ewentualnie mógłbym pojechać samochodem, ale przyznam że opcja z busem wygląda ciekawiej :(

Falkhor    63

:):D:)

A może rozbijemy tam namioty? :( Nie pamiętam, czy jest tam to możliwe już teraz, ale gdyby skontaktować się z 'gajowym', to być może warto to rozważyć? Ciepło, przyjemnie, generalnie tylko fotografować i obozować :)

trzykropek    0

:D:) :)

A może rozbijemy tam namioty? :) Nie pamiętam, czy jest tam to możliwe już teraz, ale gdyby skontaktować się z 'gajowym', to być może warto to rozważyć? Ciepło, przyjemnie, generalnie tylko fotografować i obozować :)

Namioty fajna sprawa,jeśli by była zorganizowana grupa można by było myśleć

Oczywiście ja też jadę :(

Falkhor    63

Wiele zależy od pogody... a ta może być kapryśna w interesującej nas części tygodnia. Tak, jak fotki, tak i namioty zależeć od niej będą :(

A swój pomysł z namiotowaniem podtrzymuję :)

Falkhor    63

No tak się spodziewałem, ale nie ma co szarżować w taką pogodę. namiot pewnie by wytrzymał, ale sprzęt foto niekoniecznie :)

Demonesssa    0

Bardzo fajnie że działanie klubu ma tez taki wymiar trochę rekreacyjny i towarzyski :D Pogoda znacznie się poprawiła więc życze wszystkim bardzo udanego obozu fotograficznego :D

trzykropek    0

Demonesssa dzięki wielkie:)

Już wszystko wiadomo więc sprawa wygląda tak:

wyjazd 9lipiec(piątek) godzina 14 na parkingu MDK koło przystanku autobusowego

Za transport nic nie płacimy całość pokrywa MDK(podziękowania należą się p.E Sońskiemu:))

co zabieramy ze sobą

-podstawa dobre chęci:p

-aparat

-coś na komary,kleszcze itp

-będzie ognisko(prowiant,napoje we własnym zakresie)

Planowany powrót godzina 20(można dłużej siedzieć ale komary nas zjedzą)

W ten piątek tj 25.06.2010 wszystkich chętnych zapraszam do MDK w celu potwierdzenia swojej obecności(jeśli ktoś nie może w ten piątek to proszę jak najszybciej potwierdzić u E.Sońskiego

Falk jak byś dał radę to prosiłbym Cię o pojawienie się w ten piątek na foto-klubie w sprawie obgadania noclegu w namiotach

Falkhor    63

Niestety, piątek u mnie od jakiegoś czasu zupełnie odpada popołudniami, dlatego nie pojawiam się na kółkach. Po części sprawę możemy obgadać na PW i spotkać się tak czy tak, ale w inny dzień, nawet na mieście.

trzykropek    0

Rozumie co do piątku

możemy się tak umówić że ja zorientuję się w tej kwestii ile ludzi

czy da radę rozbić namioty i takie tam i wtedy bym się odezwał do Ciebie

na PW lub na mieście :D

darekielb    13

można powiedzieć że nowe fakty są takie jak i stare.

Chętni wpisani na listę przychodzą w piątek przed 14:00 pod MDK i jedziemy ;)

Osoby, których nie ma na liście, a chcą się zapisać zapraszamy do Pana Edwarda Sońskiego (ilość miejsc ograniczona).

Osoby, które są na liście, a nie pojadą proszone są również o zgłoszenie się do MDK w celu wykreślenia z listy.

Transport jest opłacony.

Aparaty, coś na komary, jedzenie i picie bierzemy we własnym zakresie.

PawelD.    0

to moi drodzy równiez bym wstąpił,forum śledzę juz dłuższy czas jednak na żadnym spotkaniu grupy nie byłem z prozaicznego powodu,braku czasu:)

trzykropek    0

to moi drodzy równiez bym wstąpił,forum śledzę juz dłuższy czas jednak na żadnym spotkaniu grupy nie byłem z prozaicznego powodu,braku czasu:)

Paweł miło będzie powitać nową osobę ;)

i myślę że do zobaczenia:)

trzykropek    0

Jeszcze jedno pytanko: Jak kwestia namiotów?

Prawdopodobnie nie będzie spania w namiotach(jeszcze nie wiem czy Falk coś załatwił bo coś wspomniał ale jak na razie cisza,ponoć nie ma go w Łańcucie)

jeśli będę coś wiedział to napiszę najszybciej jak się da ;)

Falkhor    63

Noc pod namiotami odpada - za dnia można tam siedzieć na kocu al nawet rozbić namiot, ale na nocleg nie pozwolą.

Pozostaje znaleźć kwaterę prywatną (bo np. stadnina koni również nie ma miejsc dla namiotów). Podzwonię jeszcze, ale wydaje mi się, że chyba zrezygnujemy z namiotów, jeżeli ktoś 'po znajomości' nie udostępni kawałka pola w powiedzmy 2-3km od pałacyku.

trzykropek    0

Noc pod namiotami odpada - za dnia można tam siedzieć na kocu al nawet rozbić namiot, ale na nocleg nie pozwolą.

Pozostaje znaleźć kwaterę prywatną (bo np. stadnina koni również nie ma miejsc dla namiotów). Podzwonię jeszcze, ale wydaje mi się, że chyba zrezygnujemy z namiotów, jeżeli ktoś 'po znajomości' nie udostępni kawałka pola w powiedzmy 2-3km od pałacyku.

Dzięki Falk choć może odpuśćmy spanie,jak czas pozwoli to może wkrótce coś podobnego się zorganizuje:);)

Do wyjazdu coraz bliżej i są jeszcze tylko 3miejsca wolne:)