Jump to content
Sign in to follow this  
Falkhor

16.06.2010 Po pijaku wjechał... w radiowóz.

Recommended Posts

Falkhor    63

 

Prawie 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu miał kierowca golfa. W trakcie zatrzymywania uderzył swoim pojazdem w policyjny radiowóz.

Wczoraj, późnym popołudniem, policjanci z posterunku w Markowej zostali telefonicznie poinformowani o jadącym w kierunku Husowa samochodzie, którego kierowca był prawdopodobnie nietrzeźwy. Patrolując przypuszczalną trasę jazdy wskazanego samochodu, zauważyli opisany pojazd. Kierowca golfa na widok radiowozu przyspieszył, ale policjanci jechali za nim, nakazując zatrzymanie sygnałami świetlnymi i dźwiękowymi. Usiłujący uniknąć kontroli policyjnej kierowca nie reagował na sygnały, usiłował zgubić radiowóz na drogach pomiędzy Husowem a Tarnawką.

W końcu zjechał na pobocze, ale kiedy policjanci stanęli za nim ruszył, uderzając golfem w drzwi radiowozu. Został wtedy zatrzymany i poddany badaniu na zawartość alkoholu. Okazało się, że 35-letni kierowca miał prawie 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Dodatkowo miał orzeczony zakaz prowadzenia samochodów.

Mężczyzna z Husowa odpowie przed sądem za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości i nie stosowanie się do orzeczenia sądu.

Źródło -
KPP Łańcut

W linku widać fotkę zarysowanego radiowozu. Jak na 2 promile i zakaz sądowy to można powiedzieć, że u niektórych 'ułańską fantazję' powinno się leczyć operacyjnie...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×