Jump to content
Sign in to follow this  
Falkhor

30.06.2010 Pijana rowerzystka i pijany awanturnik = 4,4 promila + policja

Recommended Posts

Falkhor    63


Drink_Alkohol_WodkaPicie-300x121.jpg

Policjanci z posterunku w Rakszawie zatrzymali wczoraj wieczorem pijaną rowerzystkę. Pijany mężczyzna, który stanął „w obronie” kobiety znieważył interweniujących funkcjonariuszy.


Wczoraj wieczorem policjanci podczas patrolowania Rakszawy zauważyli kobietę, która na rowerze jechała całą szerokością jezdni. Po jej zatrzymaniu przystąpili do interwencji, w którą wmieszał się przechodzący właśnie mężczyzna, znajomy rowerzystki.

Używając słów wulgarnych usiłował zmusić policjantów do odstąpienia od interwencji. Następnie próbował uderzać interweniujących funkcjonariuszy, wobec czego ci zmuszeni byli go obezwładnić.

Badanie stanu trzeźwości kobiety wykazało, że była pijana, miała 2,3 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Wynik jej znajomego był podobny, bo ponad 2,1 promila. Mieszkanka Rakszawy odpowie przed sądem za prowadzenie roweru w stanie nietrzeźwości, natomiast mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie w Rzeszowie. Po wytrzeźwieniu usłyszy zarzut znieważenia funkcjonariuszy publicznych.

Źródło -
KPP Łańcut


Prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie? Sądzę, że lepszym sposobem do zapoznania się będzie 'grypsowanie' w celach aresztu...


Artukuł pochodzi ze strony Lancut.org

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×