Jump to content
Sign in to follow this  
Falkhor

14.07.2010 Groźny wypadek w Woli Małej

Recommended Posts

Falkhor    63


WypadekWolaMala14072010-300x113.jpg

Policja wyjaśnia okoliczności wypadku drogowego, do jakiego doszło wczoraj po południu w Woli Małej na drodze wojewódzkiej nr 877. Jedna z trzech osób poszkodowanych w wypadku jest 9-letnia dziewczynka.

Wczoraj, 14 lipca około godziny 15.30 kierowca samochodu osobowego Mitsubishi Carisma,  zjechał na przeciwległy pas ruchu. Doszło tam do zderzenia czołowo-bocznego z prawidłowo jadącym samochodem ciężarowym DAF. Wypadek miał miejsce na drodze wojewódzkiej nr 877 w Woli Małej na łuku jezdni.

Zarówno kierowca samochodu osobowego, jak i jadące z nim jego żona i córka odniosły obrażenia wymagające leczenia szpitalnego. Obydwaj kierowcy, z Wydrza i z Rakszawy, byli trzeźwi.

Na miejscu zdarzenia policjanci wykonali oględziny i szkic sytuacyjny, ustalili świadków, zabezpieczyli samochód osobowy na parkingu strzeżonym. Obecnie funkcjonariusze pracują nad wyjaśnieniem przyczyn wypadku.

Źródło -
KPP Łańcut


Wczoraj przejeżdżałem tam już po fakcie i na poboczu stała ciężarówka, nieźle zmasakrowana (lewy przód). Siła uderzenia musiała być spora, na dodatek trochę dziwne miejsce... Może kierowca osobówki zasłabł z upału?


Artykuł pochodzi ze strony Lancut.org

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×