Jump to content
Sign in to follow this  
okimaxim

Miejsce na sesje zdjęciową

Recommended Posts

okimaxim    0

Szukam fajnego miejsca na sesje zdjęciową, może ktoś z was będzie wiedzieć, gdzie moge znaleść jakiś stary budynek, z częściowo powybijanymi oknami, odpadającym tynkiem, walającymi sie porozwalanymi przedniotami itp.? może to być jakaś stara szopa (nawet z sianem czy słomą ;) ), stara fabryka (z resztami rur i maszyn), stara cegielnia, stary dom... byłam w cegielni na Wysokiej (chyba), no i w ostateczność tam można by zrobić sesje, ale może ktoś z was zna lepsze miesce? żeby można tam było wejść bez obaw że ktoś nas przegoni albo coś na łeb spadnie :D w okolicach Łańcuta najlepiej, ale jak ciut ciut dalej też chętnie sie dowiem :) miło by było od razu z mapką albo opisem jak tam dotrzeć :) jak by ktoś posiadał zdjącia z takiego miejsca to też z chęcią zerkne na nie, można wstawiać tu lub wysłać do mnie na maila: okimaxim@o2.pl :)))

wszystkim z góry dzięki za odp :):D

HA :) No to mamy podobne zainteresowania :D

Cegielnie są w Białobrzegach w okolicy mostu. Dokładnie 8 z czego 6 da się zwiedzić (w razie czego posiadam dokumentację fotograficzną). Jest jeszcze w Rakszawie, ale tylko jedna - trochę mało jak na dłuższą sesję.

Na Wysokiej? Mówisz o tej po lewej stronie jadąc z Łańcuta do Albigowej? To ona nie jest pilnowana przez kogoś? Chyba, że jakąś inną znalazłaś.

Jest cegielnia w Albigowej, ale nie wiem jak z dostępem do niej - ponoć teren prywatny. Ale za to w polach znam jedno miejsce - piwnica plus zniszczony domek (nie umiem wytłumaczyć - musiałbym pojechać i spróbować tam dojść).

Co by tu jeszcze - ulica Piekarska w Łańcucie. Duży blok w budowie (ale budowa stoi) i budynek w ruinie (taki obok komina). Niestety - ruina jest prywatna, a budowa jak wiadomo czyjaś, więc pchać się raczej nie ma co. Chyba, że masz jakieś kontakty :)

A - byłbym zapomniał - taka duża kamienica na Cetnarskiego. Powybijane okna, podrapane ściany itp. Niestety trzeba by wejść oknem jakoś ;)

Niestety - ogólnie jest bieda z takimi budowlami. Stara fabryka to już w ogóle marzenie.

Qmar    0

jak sie wjezdza do lancuta (jadac od rzeszowa) po lewej stronie widac taki stary budynek (mi to wyglada na stary mlyn) nikt tam nie byl ?? nie wiem czy go teraz nie rozberaja ale warto zobaczyc

darekielb    13

tak to jest stary młyn.

Nigdy tam nie byłem, ale swego czasu można było tam wejść bez problemów

Mnie już jakiś czas interesuje ta hala:

KLIK

Zastanawiam się czy można tam wejść legalnie

Qmar czeka Cię przesłuchanie w sprawie tego młyna ;) Bardzo chętnie tam pojadę, a nie mam pojęcia gdzie to jest.

darekielb ta hala to zdaje się ta przy ulicy Piekarskiej :D I o ile wiem to podwórko wykorzystywane jest jako skład metali czy czegoś takiego. Budynek stoi niezagospodarowany. Pewnie by się trzeba z właścicielem dogadywać.

psikuta    0

Stare budynki wpływają na wzrost alkoholizmu w społeczeństwie! Popatrzcie na Łódź i Śląsk, ile tam alkoholizmu i patologii.

Dlatego dla dobra i szczęścia całej polskiej rodziny stare budynki powinny być zakazane! Aby każde dziecko chodziło uśmiechnięte i szczęśliwe, że żyje w świecie bez szarości.

okimaxim    0

Dzięki Mariusz, posprawdzam te miejsca co podałeś ;) jeszcze jak byś jakoś tę pisnice ze zniszczonym domkiem w polach zlokalizował, albo pojechał kiedyś ze mną i poprowadził? to w sumie najlepiej brzmi, pola, nikt raczej nie łazi tam, nikt nie przegoni, nikt sie nie będzie gapił... nice :D

Tę cegielnie co już znalazłam to ta o której piszesz, faktycznie ktoś ją pilnuje, ale mam tel do właściciela i w razie czego jak nic innego nie znajde to moge dzwonić i błagać żeby sie zgodził

Q, ten budynek ma w planach remont i przeróbke o ile już nie zaczęto, więc chyba nic z tego... :/

Ktoś jeszcze zna jakieś fajne miejsce?

trzykropek    0

Dzięki Mariusz, posprawdzam te miejsca co podałeś ;) jeszcze jak byś jakoś tę pisnice ze zniszczonym domkiem w polach zlokalizował, albo pojechał kiedyś ze mną i poprowadził? to w sumie najlepiej brzmi, pola, nikt raczej nie łazi tam, nikt nie przegoni, nikt sie nie będzie gapił... nice :D

Tę cegielnie co już znalazłam to ta o której piszesz, faktycznie ktoś ją pilnuje, ale mam tel do właściciela i w razie czego jak nic innego nie znajde to moge dzwonić i błagać żeby sie zgodził

Q, ten budynek ma w planach remont i przeróbke o ile już nie zaczęto, więc chyba nic z tego... :/

okimaxim

W tym wątku jest częściowo opisane to czego szukasz:)

http://forum.lancut.org/Temat-szukam-mi ... erow%C4%85

Stare powiedzenie brzmi "Szukajcie a znajdziecie"

ja ostatnio dużo miejsc tego typu focę, fajnie jak by było bardzo blisko no ale niestety:

-ostatnio byłem za Strzyżowem w starej cegielni (miejscowości nie pamiętam ale pełen luzik "wlazłem" do środka i przez 1,5h (długi czas naświetlania,kadrowanie itp) jak pstrykałem nikt o dziwo się nie pojawił))

-wczoraj byłem w okolicach Tarnobrzegu i też znalazłem starą fabrykę chyba po siarce "full wypas"podobnie spędziłem 1,5h w środku(nie miałem za bardzo czasu wolnego a prosiło się o nawet 3h:P)iteż nikt się nie pojawił

Najwięcej tego typu budynków to widziałem na Roztoczu okolice Lubaczowa i na północ od miasta Lubaczów starych domów jest do bólowo

(jadąc z Sieniawy na Lubaczów jest droga przez las długości około 20km, w środku tego lasu jest stary opuszczony chlew nawet spoko,

przed Lubaczowem jest stara Cerkiew murowana i można wejść do niej

więcej na:

http://zrujnowane.cba.pl/

jak dobrze pogadasz z autorem tej stronki to na pewno Ci powie co i gdzie znaleźć:)

Powodzenia życzę i uważaj na siebie różnie to jest w takich miejscach.

Qmar    0

mozecie zawsze jechac za granice do miasta Prypeć ;) opuszczonen całkowicie dzieki czarnobylowi :D tam są same opuszczone budynki wiec mozna pofocic ;p i pozniej swiecic :):D

okimaxim    0

tak to jest stary młyn.

Nigdy tam nie byłem, ale swego czasu można było tam wejść bez problemów

Mnie już jakiś czas interesuje ta hala:

KLIK

Zastanawiam się czy można tam wejść legalnie

Byłam wczoraj zerknąć na ten budynek, genialny!!! idealnie by się nadawał, ale ludzie na "podwórzu" obok się kręcili, ale kolo tego budynku bezpośrednio nie, tylko leżała tam jakaś sterta śmieci, brama była otwarta... możne dziś wieczorkiem podjade i sprawdze czy i w soboty się tam ktoś kręci, czy otwarta brama nadal, czy da sie wejść, może uda mi się znaleść tel. do właściciela? i ubłagać żeby mnie spuścił na kilka godzinek...?

Stare budynki wpływają na wzrost alkoholizmu w społeczeństwie! Popatrzcie na Łódź i Śląsk, ile tam alkoholizmu i patologii.

Dlatego dla dobra i szczęścia całej polskiej rodziny stare budynki powinny być zakazane! Aby każde dziecko chodziło uśmiechnięte i szczęśliwe, że żyje w świecie bez szarości.

no cóż, ja nie chce tam pić ani nic z tych rzeczy, chce pstryknąć kilka fotek i odejść :)

Dzięki Mariusz, posprawdzam te miejsca co podałeś :) jeszcze jak byś jakoś tę pisnice ze zniszczonym domkiem w polach zlokalizował, albo pojechał kiedyś ze mną i poprowadził? to w sumie najlepiej brzmi, pola, nikt raczej nie łazi tam, nikt nie przegoni, nikt sie nie będzie gapił... nice :)

okimaxim

W tym wątku jest częściowo opisane to czego szukasz:)

http://forum.lancut.org/Temat-szukam-mi ... erow%C4%85

Stare powiedzenie brzmi "Szukajcie a znajdziecie"

ja ostatnio dużo miejsc tego typu focę, fajnie jak by było bardzo blisko no ale niestety:

-ostatnio byłem za Strzyżowem w starej cegielni (miejscowości nie pamiętam ale pełen luzik "wlazłem" do środka i przez 1,5h (długi czas naświetlania,kadrowanie itp) jak pstrykałem nikt o dziwo się nie pojawił))

-wczoraj byłem w okolicach Tarnobrzegu i też znalazłem starą fabrykę chyba po siarce "full wypas"podobnie spędziłem 1,5h w środku(nie miałem za bardzo czasu wolnego a prosiło się o nawet 3h:P)iteż nikt się nie pojawił

Najwięcej tego typu budynków to widziałem na Roztoczu okolice Lubaczowa i na północ od miasta Lubaczów starych domów jest do bólowo

(jadąc z Sieniawy na Lubaczów jest droga przez las długości około 20km, w środku tego lasu jest stary opuszczony chlew nawet spoko,

przed Lubaczowem jest stara Cerkiew murowana i można wejść do niej

więcej na:

http://zrujnowane.cba.pl/

jak dobrze pogadasz z autorem tej stronki to na pewno Ci powie co i gdzie znaleźć:)

Powodzenia życzę i uważaj na siebie różnie to jest w takich miejscach.

no cóż, tak daleko to raczej sie nie da xD wspomne tylko że to sesja ślubna.... w dniu ślubu, więc daleka wyprawa odpada, co najwyżej z 1h jazdy max, ale wolałabym bliżej....

Stronka fajna, autor chyba z Rzeszowa jest, już do niego napisałam, liczę że może się zlituje i coś pomoże :) kilka obiektów z jego zdjęć z podkarpackiego spęłnia wszelkie moje wymagania a nawet więcej więc jeśli są w miare blisko to pewnie będe męczyć aż dostane namiary ;]

mozecie zawsze jechac za granice do miasta Prypeć ;) opuszczonen całkowicie dzieki czarnobylowi ;) tam są same opuszczone budynki wiec mozna pofocic ;p i pozniej swiecic :D:D

Q, jak już wspomniałam wyżej.... blisko, proszę blisko ;D i bez ponadprogramowych zagrożeń ;):D

trzykropek    0

Ja Ci niestety nie pomogę :D

tutaj w naszej okolicy mało znam takich miejsc,

co do stronki to spróbuj ale czy część tych miejsc jest tak blisko to nie mam zielonego pojęcia

Powodzenia życzę

Qmar

Fajna musi być ta miejscówka na pewno tylko później się robi za żarówkę:)