Jump to content
Sign in to follow this  
Guest Bake

Jak idealnie zaprojektowac kuchnie kobiecie?

Recommended Posts

Guest Bake   
Guest Bake

Witam!

Macie jakieś tipsy? tak żeby wszystko było ergonomiczne, by kobieta mogła pracować jak najwydajniej, oczywiście szparę pod kuchenką zrobiłem... wszystko jest w zasięgu ręki pytam bo może Wy coś ciekawego wymyśliliście?

Bake, nic nie musisz ulepszać. Dzisiejsza kuchnia to nie to co 50 lat temu.

To dzięki wynalazkom mężczyzn kobiety mają mniej do robienia w domu, co skutkuje tym, że mają więcej czasu na telenowele (te które siedzą w domach). Wystarczy wcisnąć guzik (pralka/zmywarka) a maszyna zrobi połowę pracy.

darekielb    13

Według mnie ten wątek powinieneś założyć w dziale dla Pań.

To one więcej czasu spędzają w kuchni i zapewne mogą powiedzieć coś więcej na ten temat :)

PS. najlepsza opcja to porządna rozmowa z kobietą, która w tej kuchni będzie przebywać.

Najlepiej zacząć od lodówki na zimne piwko, reszta się sama poukłada :D

Joy_ride    4

-lodówka na piwo i wódkę

-maszyna do popcornu

-maszyna do hot-dogów

-dozowniki barowe na wódkę

-stojaki na wino

-grill elektryczny

-korkociąg

-kufle,kieliszki, lampki na alkohol

to powinno być w kuchni :D

Dombi    0

To jest tak zabawne, że można idealnie zaprojektować kuchnie kobiecie, że nawet mi się nie chce pisać. He, ewentualnie jak ktoś nie chce mieć dymu przez kolejnych kilka miesięcy to można spróbować opcji z zatrudnieniem projektant przez Oferteo sporo studentów szuka zleceń - http://www.oferteo.pl/adaptacja-projektu więc można to zrobić taniej, ale samemu nigdy w życiu bym się nie zabierał w projektowanie. 

knaper88    0

moim idealnym marzeniem jest zrobienie takiej kuchni jak na obrazku tutaj: https://sklep.paradyz.com/kolekcja/rodari/1199 . Serio - im dłużej patrzę, tym bardziej chciałbym mieć taką kuchnię - ale nie tylko płytki, ale każdy detal. Muszę się skontaktować z Paradyżem, może mają jakieś gotowe plany dla klientów? W sumie zaprojektowali coś, więc może przy użyciu ich produktów pozwolą mi skorzystać z ich planów. 

jeszcze tylko skołuję pieniądze ii... :)

Ostatnio równiez jestem w temacie ponieważ robię remont swojej kuchni. Przeglądałam sobie poszczególne sklepy i powiem Ci,że wyboru dużego płytek do kuchni nie ma. Może dlatego, że wiele osób decyduje się na szkło? Które mi się średnio podoba.

Zerknij sobie na płytki od firmy Tubądzin:

http://www.tubadzin.pl/

Firma ma ciekawą kolekcję płytek Majolica.