Jump to content
Sign in to follow this  
seba

Oddam kotke , młoda ,zabawowa ,jest wspaniała.

Recommended Posts

seba    15

Oddam kotke ,biało szara , przybłąkało się kocisko jakiś miesiąc temu i zostało , niestety z powodów zdrowotnych nie moge zatrzymać zwierzaka ,wyrzucić nie dam rady , do schroniska też nie oddam , może ktoś się zaopiekuje ,bo na leki antyalergiczne już kupe kasy wydałem a i tak mało pomagają , a może komuś zgineła taka kotka w okolicach Cetnarskiego ?

SunShine    0

Ja znalazłam malutkiego kotka w trawie podczas burzy w czerwcu, teraz już jest dużym kochanym łobuzem. Może orientuje się ktoś czy jakiś urząd refunduje sterylizacje wolno żyjących (czyt. bezdomnych kotów). Nie mówię oczywiście o swoim bo o swojego zadbam z własnej kieszeni ;) Boję się że na wiosnę będzie się błąkać więcej takich kotków a nie wszystkie dam rade uratować ;) ludzie są nie odpowiedzialni... Jest masa małych kotków do adopcji Bake. Jest to bardzo przykre. Ale duże kotki też nie sprawiają problemów. Napisane jest w temacie że jest młoda :)

W ogóle chciałabym zrobić jakąś akcje na tych "wsiach", plakatową (kolorową) żeby ludzie sterylizowali swoje koty jeżeli nie mają co zrobić z małymi a nie je topili, zakopywali żywcem lub podrzucali. Szkoda ze nie ma za to kar. Scyzoryk mi się w kieszeni otwiera jak myślę o tej ciemnocie bez serca.

A co do alergii na kotka, czytałam ze pomaga jak się co rano kotka przetrze wilgotną ściereczka. Mój chłopak też ma uczulenie na kota i zastanawiam się jak zminimalizować objawy. Może jakiś oczyszczacz powietrza. Ale jak kotek nie boi się ludzi pewnie jest czyjś. Może właściciel się znajdzie.

znowuja    0

Może to nie zabrzmi wolnościowo, ale czasami chciałbym aby wysterylizowano niektórych ludzi - byłoby spokojniej, bezpieczniej i mniej niepotrzebnego cierpienia na świecie.

Wziąłbym sierściucha, ale niestety koty w mojej okolicy nie mają szczęscia do samochodów... ;)

Coś dla właścicieli kotów. Tylko im spodoba się ten filmik ;)

znowuja    0

znowu ja to zabrzmiało tak jakbyś dobro zwierząt miał ponad dobrem ludzi ;)

Zależy jakich ludzi.

Animals are decent people - czego nie można powiedzieć o wszystkich ludziach.

Zwierzęta są prostolinijne,wierne i uczciwe, a człowiek często to menda i szuja która tylko kombinuje jak drugiemu dopierd...ć.

Guest Bake   
Guest Bake

taka natura ludzi, nic na to nie poradzimy, musimy wiedzieć czego można się spodziewać po 2 człowieku i jakoś temu przeciwdziałać ;)

Tete    0

Ja znalazłam malutkiego kotka w trawie podczas burzy w czerwcu, teraz już jest dużym kochanym łobuzem. Może orientuje się ktoś czy jakiś urząd refunduje sterylizacje wolno żyjących (czyt. bezdomnych kotów). Nie mówię oczywiście o swoim bo o swojego zadbam z własnej kieszeni :( Boję się że na wiosnę będzie się błąkać więcej takich kotków a nie wszystkie dam rade uratować :rolleyes: ludzie są nie odpowiedzialni... Jest masa małych kotków do adopcji Bake. Jest to bardzo przykre. Ale duże kotki też nie sprawiają problemów. Napisane jest w temacie że jest młoda :D

W ogóle chciałabym zrobić jakąś akcje na tych "wsiach", plakatową (kolorową) żeby ludzie sterylizowali swoje koty jeżeli nie mają co zrobić z małymi a nie je topili, zakopywali żywcem lub podrzucali. Szkoda ze nie ma za to kar. Scyzoryk mi się w kieszeni otwiera jak myślę o tej ciemnocie bez serca.

A co do alergii na kotka, czytałam ze pomaga jak się co rano kotka przetrze wilgotną ściereczka. Mój chłopak też ma uczulenie na kota i zastanawiam się jak zminimalizować objawy. Może jakiś oczyszczacz powietrza. Ale jak kotek nie boi się ludzi pewnie jest czyjś. Może właściciel się znajdzie.

W tym roku znalazłam małego kotka w ciężkim stanie i nie wiedziałam co moge z tym zobić (miał złamania, a ja nie mogłam się nim zaopiekować). Dzwoniłam dosłownie wszędzie i dowiedziałam sie w końcu, że jest gabinet weterynaryjny, który zajmuje sie takimi porzuconymi zwierzakami. Gabinet ten znajduje sie w okolicach ul. Matejki. Zawiozłam kotka i już sie tam pan nim zajął, później trafił do schroniska w Mielcu.

Fajnie, że jest coś takiego, tylko mało kto o tym wie i dlatego piszę tu o tym bo niestety ludzie są nieświadomi i co chwile trafia się jakiś biedny porzucony zwierzak.