Jump to content
Sign in to follow this  
Falkhor

22.10.2010 - 11.11.2010 Wystawa Doroty Dyło i Katarzyny Kiec-Kuborek

Recommended Posts

Falkhor    63

WystawaNaturaPrzyrodaBizuteria2010Zorza.jpg

 

Wystawa w wydaniu Doroty Dyło dotyczy przyrody. Poprzez fotografię przedstawia świat jaki widzi ona sama. Świat przyrody, który ją zachwyca. Przewodnia myślą jej prac jest motto A. Einsteina: "Są tylko dwa sposoby na życie.Pierwszy,to życie jakby nic nie było cudem.Drugi, jakby  wszystko nim było".

Za każdym razem kiedy patrzę na naturę doświadczam jej cudu. Doświadczam zachwytu, radości i piękna.Fotografowanie jest dla mnie sposobem uchwycenia i zatrzymania tych chwil a dzięki tej wystawie mam sposobność podzielenia się z Państwem moim odbiorem rzeczywistości.

 

Dorota Dyło ukończyła PLSP w Rzeszowie. Maluje na szkle i kamieniu. Tworzy akwarele, w których poprzez kolor i proste, geometryczne formy wyraża emocje i nastroje. Wykonuje autorskie anioły z papier-mache łączonego z techniką decoupage. Tworzy mandale na indywidualne  zamówienie.

 

Katarzyna Kiec-Kuborek jest absolwentką ASP Łodź. Prowadzi Warsztat Biżuterii, w którym prezentuje autorskie prace. Jej fotografie przedstawiają biżuterię inspirowaną światem przyrody. Co stało się preteksem do wspólnej wystawy z Dorotą Dyło. Poprzez udział w różnych konkursach złotniczych posiada już pewien dorobek artystyczny. II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Złotniczym "Ćwierć", Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Młodych Desingerów, Petersburg, Rosja.

 

Wernisaż wystawy oraz spotkanie jej Autorek odbędzie się 22.10.2010 o godz. 18.10 w Filmowej Cafe w kinie Zorza, wystawę  będzie można oglądać do 11.11.2010.

 

Poniżej folder informacyjny poświęcony wystawie.

 

WystawaNaturaPrzyrodaBizuteria2010ZorzaBIG-150x150.jpg

Artykuł pochodzi ze strony Lancut.org

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×