Jump to content
Sign in to follow this  
Andrzej

Andrzej Piechowski - kandydat

Recommended Posts

Andrzej    22

Witam serdecznie,

Już za parę dni rozstrzygnie się kto wejdzie do rady miasta czy powiatu. Wybierzemy swoich przedstawicieli którzy będą nas reprezentować przez okres czterech lat. To oni będą zabiegać o poprawę stanu dróg w mieście, powstawaniu nowych placów zabaw dla naszych dzieci, to oni będą walczyć o środki dla klubów sportowych, poprawy bazy sportowej, planowanie nowych inicjatyw itp.,itp., zresztą możemy to wszystko przeczytać na plakatach wyborczych. Gdyby można było wszystkich kandydatów wziąć do rady to miasto opływało by w luksusach. Niestety z pośród wszystkich osób musimy wybrać tę grupę która sprosta naszym wymaganiom czy oczekiwaniom.

Ja jako kandydat na radnego do powiatu starałem się zapoznać z programami moich kontrkandydatów. Muszę powiedzieć, że są niektóre ciekawe i możliwe do zrealizowania, ale niestety jest też wiele, które odebrałem jako hasła populistyczne mające na celu zachęcenie wyborcy do zagłosowania na tę osobę, ale niestety ich promowane, programowe hasła wyborcze w realiach zostaną tylko na papierze.

Mój program wyborczy starałem się tak skonstruować, aby w przyszłej radzie skoncentrować się na tym na czym się znam i znam możliwości zrealizowania i przekonania władz starostwa do podjęcia takiej , a nie innej decyzji.

Jako Radny chciałbym położyć duży nacisk na rozwój sportu (zarówno infrastruktury sportowej, jak i poprzez wykorzystanie potencjału i chęci młodych ludzi do uprawiania dyscyplin sportowych jako profilaktyki przeciwdziałania alkoholizmowi i narkomani) oraz kultury (poprzez umożliwienie rozwoju kulturalnego i zwiększenie oferty kulturalnej na terenie miasta, wprowadzenie nowych form kulturalnych, jak również wykorzystanie i poszerzenie infrastruktury w tym zakresie). Ponadto widzę ogromną szansę rozwoju miasta i powiatu przy wykorzystaniu umiejętnie pozyskiwanych środków z unii europejskiej. Ważną dla mnie jest również poprawa stanu dróg powiatowych na terenie miasta. Pracując w Radzie chciałbym współpracować z łańcucką młodzieżą, która ma bardzo dużo trafnych pomysłów, które by można było dobrze wykorzystać.

Tak jak wspominałem we wcześniejszych wpisach przez kilkanaście lat miałem okazję pracować w różnych samorządach i mam obraz co można zrobić, jak można zrealizować plany i jak przekonać opozycje do tego, aby pewne rzeczy były wykonane.

Program mój został przemyślany i jest realny do zrealizowania.

Szanowny Wyborco,

Szanowny Internauto,

Zwracam się do Was z prośbą o poparcie mojej kandydatury. Gdy zasiądę na sali obrad jako radny, to będę reprezentował Was , to Wy i Wasz głos będzie brał udział w posiedzeniach Rady Powiatu.

KWW DLA ROZWOJU MIASTA ŁAŃCUTA I POWIATU

LISTA NR 12 OKRĘG WYBORCZY NR 1 - MIASTO ŁAŃCUT POZ. NR 2