Jump to content
Sign in to follow this  
maciej

Kandydaci na urząd burmistrza miasta Łańcuta 2010

Recommended Posts

maciej    32

Ostateczna lista kandydatów na urząd burmistrza miasta Łańcuta w wyborach samorządowych 2010

1. Cyburt Robert, lat 39 - KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP

2. Gwizdak Stanisław, lat 51 - KWW DLA ROZWOJU MIASTA ŁAŃCUTA I POWIATU

3. Hadław Adam, lat 43 - KWW ŁAŃCUT – MIASTO NOWYCH SZANS

4. Kumek Rafał, lat 36 - KWW W TROSCE O ŁAŃCUT

5. Pilawa-Kraus Barbara, lat 41 - KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

6. Szczygieł Jerzy, lat 59 - KWW PRZYJAZNY ŁAŃCUT

7. Urban Tadeusz, lat 46 - KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ

Artykuł pochodzi ze strony Lancut.org

Falkhor    63

Będzie w kim - osobowo - i czym - programowo - wybierać.

Mam nadzieję na ciekawą walkę wyborczą, szczególnie te opartą o argumenty, rzeczy do zrobienia, priorytety...

Falkhor    63

Oby to były porządne igrzyska.

Z tym, że postawiłbym trochę na aktywność WYBORCÓW, a nie tylko tych WYBIERANYCH. Demokracja to rzecz dla ludzi dojrzałych, trzeba się trochę namęczyć, by nie zmarnować głosu, dlatego oby mieszkańcy poczuli siłę odpowiedzialności na sobie. A kandydaci - pomęczyli się w krzyżowym ogniu pytań :)

ada    0

Falkhor, a kiedy te igrzyska były porządne?? Poziom naszych kandydatów niestety ogranicza się (i zawsze tak było) do obrzucania błotem innych, żeby tylko przykryć swoje niedoskonałości.

Ciekawa jestem programów wyborczych, bo jak na razie dyskusja wygląda tylko:

stary - obecny - nowy,

kobieta - mężczyzna,

stary - młody ( i tu Pan Cyburt się przejechał, bo nie jest najmłodszym kandydatem :)).

Poziom przerażająco niski.

Jedyna Pani w tym gronie też mnie nie przekonuje argumentem, że skoro jest kobietą - kobiety powinny na nią głosować. Dla mnie to żaden atut...

Falkhor    63

Ada - Programy wyborcze w Łańcucie od lat szyte są w ten sam sposób. Zapewne w skali kraju jest to norma, że użyte są te same sformułowania, hasła... Tak to jest z tą polską demokracją :P

Rzeczywiście, brak planów konkretnych działań - plany opierają się raczej o stwierdzenia, że 'będzie lepiej' ;)

michal21    2

dzis mialem okazje posluchac 5 z 7 kandydatow na Burmistrza Lancuta`, spotkanie odbylo sie na Przedmiesciu, na sali zabraklo Pana Szczyglo oraz Pana Urbana, a szkoda. Pomimo iz spotkanie dotyczylo spraw Przedmiescia, poruszone zostaly rowniez plany wyborcze dotyczace calego miasta.

Najwiecej emocji wsrod mieszkanow ( glownie Przedmiescia ) budzily sprawy dotyczace brak miejsc parkingowych/zakorkowane miasto oraz tereny zalewowe w tej czesci miasta.

Niepoki mnie to, iz pomimo do wyborow pozostalo poltora tygodnia czasu, niemal pewne jest ze publicznej debaty miedzy kandydatami juz nie bedzie...

aserty    1

dzis mialem okazje posluchac 5 z 7 kandydatow na Burmistrza Lancuta`, spotkanie odbylo sie na Przedmiesciu, na sali zabraklo Pana Szczyglo oraz Pana Urbana, a szkoda. Pomimo iz spotkanie dotyczylo spraw Przedmiescia, poruszone zostaly rowniez plany wyborcze dotyczace calego miasta.

Najwiecej emocji wsrod mieszkanow ( glownie Przedmiescia ) budzily sprawy dotyczace brak miejsc parkingowych/zakorkowane miasto oraz tereny zalewowe w tej czesci miasta.

Niepoki mnie to, iz pomimo do wyborow pozostalo poltora tygodnia czasu, niemal pewne jest ze publicznej debaty miedzy kandydatami juz nie bedzie...

Brak tych dwóch kandydatów nie ma co dziwic:P A mozesz przyblizyc jak reszta tych co byla sie zaprezentowala?

Falkhor    63

Jakoś dla mnie dalej ta kampania wyborcza niczym ambitnym się nie wyróżnia od poprzednich. Czy to taka sprawdzona droga do stanowiska? Brak mi ambicji do nowatorstwa, kreatywności...