Jump to content
Sign in to follow this  
mano

Pub

Recommended Posts

mano    0

Witam

Jestem nowy w tej okolicy a zanosi się że spędzę tutaj kilka ładnych miesięcy:o_moj_boze:

Nie zdążyłem się jeszcze rozglądnąć po okolicy za jakimiś pubami a po pracy chętnie bym się dobrego piwa napił w miłej atmosferze.

W grę wchodzę też knajpy z telewizorem gdzie można oglądnąć mecze Ligi Mistrzów itp.

Proszę o pomoc bo inaczej umrę z nudów:)

Falkhor    63

Piwiarnia, Sołtys... a i w Kapitolu nie raz widziało się gromadkę piwoszy z wyciągniętymi szyjami w stronę TV i soczyste komentarze pod adresem sędziego :P

Dedek    5

W Sołtysie fajna atmosfera miła obsługa ;) Piwiarnia zaje***** lokal fajnie wszystko zrobione, ale obsługa bez komentarza ...:/

Jozku    4

Niestety - ale od otwarcia i tak widać znaczącą poprawę, niestety z kucharzem też różnie bywa...

Falkhor    63

Dedek

Piwiarnia zaje***** lokal fajnie wszystko zrobione, ale obsługa bez komentarza

Może obsługa uważa, że pracuje w tak zaje***** lokalu. że już nie musi się starać?

Jeśli tak faktycznie jest - to błąd szefa lokalu. Dobre miejsce, dobry lokal - zła obsługa? To w efekcie nie jest ani lokal dobry ani dobre miejsce.

Dedek    5

Nie zbaczając z tematu lubię siąść w Sema ;) Miłe barmanki, fajne towarzystwo , muzyka, można potańczyć pośpiewać karaoke a przy tym za niewielką cenę coś zjeśc :D Polecam !

Falkhor    63

Dedek - Swego czasu lubiłem Sema4 głównie ze względu na obsługę, która była po prostu miła i fajnie porafiła zagadać z człowiekiem :)

michal21    2

mam pytanie odnośnie grzanego piwa wraz z dodatkami jakie serwuja Łańcuckie lokale. Czy zauwazyliście różnice w smaku i jakości w poszczególnych pubach/lokalach ? Zadaję to pytanie ponieważ płacąc średnio 7/8zł w Lańcucie są miejsca gdzie właściciele chyba nie mają zielonego pojęcia na temat grzanego piwa.

Jozku    4

Niestety... Z recenzji wiem, że Nora u Aktora w Rzeszowie serwuje dobry taki napitek.