Jump to content
Sign in to follow this  
maciej

Prawybory na Lancut.org - Zagłosuj już dziś

Recommended Posts

maciej    32

Nasz portal rusza z akcją Prawybory Samorządowe 2010. Na stronie http://www.forum.lancut.org zamieściliśmy nazwiska wszystkich kandydatów z naszego powiatu ubiegających się o fotel burmistrza, wójta oraz o mandat radnego.


Bezpośredni adres do prawyborów Lancut.org


To od Twojego głosu zależy, na którym miejscu kandydat znajdzie się w naszych prawyborach.


Ze względu na prawidłowy przebieg prawyborów każdy internauta który posiada swoje konto na forum http://www.forum.lancut.org może wziąć udział w głosowaniu.
Głosowanie jest tajne i trwa do 17 listopada 2010 roku (środa).


Artykuł pochodzi ze strony Lancut.org

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeżeli polityka ma odzaczać się uczciwością i dobrem ogólu bo takie jest chyba główne założenie - radzę wszystkim choć trochę włożyć zainteresowania co do potencjlanych kandydatów którzy w nich biorą udział.

A przedewszytkim jeżeli sznowny jego mość pisze w swoim CV lub " o mnie " stek kłamstw to jak to ma rzutawać na jego dalszy rozwój? Nagle zrobi sobie mocne postanowienie poprawy?? Takie rzeczy tylko w bajkach a bajki są dla dzieci a nie dla starych koni. :P

Nie będe tu nikogo oczerniał wprost bo pisząc tu nie takie było moje zamierzenie - po prostu jeżeli już spełnicie swój mniej lub bardziej istotny obywatelski obowiązek - głosujcie na ludzi których choć odrobine znacie i którzy według was nie będą łżeć prosto w oczy zróbcie to z głową a nie dlatego że ktoś z ładnym usmiechem wyszedł na zdjęciu ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Falkhor    63

Dołączamy się do akcji GŁOSUJ ŚWIADOMIE - żeby te wybory były faktycznie wyborami, a nie losowaniem albo okazją do pokazania się w garniaku czy nowej kiecce na mieście...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×