Jump to content
Sign in to follow this  
karolpeszko

Karol Peszko - najmłodszy kandydat do Rady Miasta Łańcuta

Recommended Posts

karolpeszko    0

Witam serdecznie wszystkich użytkowników tego Forum. Nazywam się Karol Peszko i startuję do Rady Miasta Łańcuta w tegorocznych wyborach samorządowych. Chciałbym zaprezentować swoją sylwetkę wszystkim Internatom, dlatego też zapraszam Państwa na mój oficjalny blog wyborczy, gdzie została przedstawiona moja sylwetka oraz program wyborczy.

http://karolpeszko.blogspot.com/ --> zapraszam serdecznie!

Z wyrazami szacunku

Karol Peszko

Guest Bake   
Guest Bake

Panie Boże, ja przepraszam ja zacznę chodzić do kościoła z powrotem tylko już przestań... starczy :P((((

Falkhor    63

No co... młody, ale ambitny. W Rzeszowie też przeróżne osoby startują do polityki, jakieś urozmaicenie musi być.

Chcecie ciągle te same twarze oglądać? :)

Guest Bake   
Guest Bake

Falk chciałbyś żeby reprezentował Cię ktoś kto jeszcze nawet liceum nie skończył ? :) bez ŻADNEGO doświadczenia zawodowego, życiowego, ktoś kto chce się sprawdzić.

Wydaje mi się to co najwyżej średnim pomysłem :)

brudzio    0

Według mnie to bardzo dobry pomysł. Byłem w tym roku na obradach XVI Sesji Sejmu i Młodzieży i zauważyłem, że młodzi ludzie mają niesamowity zapał do przeprowadzania pożytecznych zmian. Wielu z nich działa w Młodzieżowych Radach Miasta, Gminy czy Powiatu. Dlatego czego nie spróbować tego u nas ? Może akurat będzie to z pożytkiem dla miasta :)

Guest Bake   
Guest Bake

Mają zapał i tyle. Do rządzenia trzeba mieć predyspozycje, DOŚWIADCZENIE. Zróbmy Polskę normalnym krajem. Jak sie wkurze kolejnym razem kandyduje normalnie :)

joseph ten post z tańcem

+1

Falkhor    63

Bake - Doświadczenie... Mnie mimo wszystko długoletnie doświadczenie kojarzy się także z trwałymi układami ;)