Jump to content
Sign in to follow this  
trzykropek

Plenerki fotograficzne Fotoklubu

Recommended Posts

trzykropek    0

Dziś wieczorem zapraszamy na wspólny plener w celu uwiecznienia zakątków miasta w ciemności.

zapowiada się spora mgła i może być ciekawie :),zabierzcie aparaty i statywy w dłoń i idziemy na fotki.

Godzina spotkania będzie ustalona nieco później wstępnie po 18 gdzieś w Centrum

Oczywiście ja będę:P

waszak    15

Jak tam plener się udał? Widziałem Was w parku jak pstrykaliście zdjęcia a potem mgła opadła:D

Falkhor    63

Mgła opadła, to już nie było ciekawych efektów :) Nie ma to, jak zgraja ludzi z obiektywami czająca się w dziwnych okolicznościach przyrody w miejscach publicznych :D

darekielb    13

22 stycznia 2011 planowany jest wyjazd na plener fotograficzny połączony z ogniskiem.

Plener odbędzie się w Wydrzu w okolicach Rezerwatu Modrzewia.

Chętnych zapraszamy na spotkanie w przyszły piątek, tj. 14.01.2011 w celu ustalenia szczegółów wyjazdu.

Wyjazd będzie uzależniony od panujących warunków pogodowych.

Falkhor    63

Nie ma to jak dowiedzieć się o plenerze KILKA godzin za późno :) Znaczy się o spotkaniu organizacyjnym. jednak tak czy tak, sobota następna... brzmi co najmniej ciekawie. Może TYM razem się uda...

Falkhor    63

Jeśli wypad miał miejsce w niedzielę - musiało być świetnie... Pogoda była rewelacyjna. Pewnie buty przemoczone, ale błękity i słońce... CHYBA, że te 100+km pogodę odmieniło całkowicie?

trzykropek    0

Jeśli wypad miał miejsce w niedzielę - musiało być świetnie... Pogoda była rewelacyjna. Pewnie buty przemoczone, ale błękity i słońce... CHYBA, że te 100+km pogodę odmieniło całkowicie?

Falk nie udało się pojechać ponieważ,część ekipy się rozchorowała i musieliśmy przełożyć wyjazd :)

pogoda była na południu polski bardzo ładna

ale jak to mówią co się odwlecze to nie uciecze:D

Falkhor    63

Trzykropek - A to szkoda :/ Nawet, gdyby było w połowie tak ładnie, jak było dokładnie w ten weekend, to byłoby super. Dlatego oby pogoda dopisała, bo na fotki na Forum to liczę obligatoryjnie :) 8)

trzykropek    0

W dniu 27.03.2011 kilka osób z foto-klubu było w Leżajsku na reportażu :P

przybyło bardzo dużo chasydów na grób Elimelecha Weissbluma

wkrótce więcej zdjęć na stronie foto-klubu

trzykropek    0

W dniu 1 maja miał się odbyć przemarsz straży grobowych w Grodzisku Dolnym koło Leżajska(tak jak wspominaliśmy na spotkaniu foto-klubu że wybierzemy się na reportaż).

Z oficjalnych źródeł dowiedziałem się że przemarszu w tym roku w Grodzisku nie ma:(,

natomiast przemarsz odbędzie się w miejscowości Wielopole Skrzyńskie(okręg ropczycko-sędziszowski) 15 maja br.

Więc 1 maja jedziemy w Bieszczady(3dni,2noce)nocleg w namiotach lub agroturystyka,

jeśli by był ktoś chętny to proszę o kontakt pw w celu dogadania szczegółów:)

apropo już mamy 5osób:)

darekielb    13

hehehe widzę, że ten weekend wszyscy spędzą w tamtych okolicach :D

Aktualnie jestem w trakcie uzgadniania, więc plener prawdopodobnie odpada

Gall    0

Ja za Bieszczadami jestem jak najbardziej za! Też bym się pisał, znam fajny kemping Ośrodek Turystyczny „Piotrowa Polana” w Wetlinie, jest miejsce na ognisko, pole namiotowe, odnowione kible i prysznice. Byłem rok temu i było super. Niedaleko wejście na Małą i Wielką Rawkę. Więc jak będzie fajna pogoda to można świetne fotki porobić.

trzykropek    0

Ja za Bieszczadami jestem jak najbardziej za! Też bym się pisał, znam fajny kemping Ośrodek Turystyczny „Piotrowa Polana” w Wetlinie, jest miejsce na ognisko, pole namiotowe, odnowione kible i prysznice. Byłem rok temu i było super. Niedaleko wejście na Małą i Wielką Rawkę. Więc jak będzie fajna pogoda to można świetne fotki porobić.

Może będzie dane nam się spotkać gdzieś na jakimś szczycie:)

Gall miło nam będzie Cię powitać w naszej ekipie:):)

Rawki jak najbardziej wchodzą w grę:D

Gall    0

Ok, to trzeba się jakoś zorganizować bo maj już blisko. Ustalić miejsce kempingu itp. Jakieś propozycje?

trzykropek    0

Gall dzwoniłem dziś tam ale pani powiedziała że już nie ma miejsc i ciężko będzie coś znaleźć:rolleyes:

można by pojechać i wtedy szukać tam na miejscu lub okolicy.Ja myślałem o Ustrzykach Górnych ewentualnie Wołosate, Smerek, Muczne

Gall    0

Ok, to też poprzeglądam neta w poszukiwaniu kempingów. Cholernie szkoda tej Piotrowej polany bo tam jest zajebiście. Na początku przyszłego tygodnia jeszcze tam zadzwonię, może akurat by coś się znalazło.