Jump to content
Sign in to follow this  
Eisenhower

A tymczasem w Sejmiku Wojewódzkim...

Recommended Posts

Eisenhower    2

Trwa zażarta walka na forum o wpływy burmistrzowskie - wręcz pojedynki na świetlne miecze, a jednocześnie w niedzielę wybierzemy skład samorządu podkarpacia.

Kandydaci z naszego okręgu, na których możemy głosować:

http://wybory2010.pkw.gov.pl/geo/pl/180 ... 0000-RDA/1

Ja z tej listy znam 5 nazwisk, reszta to Gall Anonim.

- Krystian Herba, tego chyba każdy zna :P osobiście znam go trochę lepiej niż TVN-u, czy mediów

- Jan Magoń, ryzyk-fizyk :P z I LO

- Maciej Kuciapa, żużlowiec z Marmy

- Łukasz Węsierski, profesor z Politechniki Rzeszowskiej, kierownik Zakładu Aerodynamiki i Mechaniki Płynów, z nim miałem zajęcia więc znam, poza tym zamieszkuje Łańcut

- Jan Burek, też profesor z PRz, kierownik Katedry Technik Wytwarzania i Automatyzacji, z nim też miałem zajęcia

Gdyby ktoś chciał przypadkiem zagłosować na Kuciapę, osobiście nie polecam. On jest tam po to, żeby zapewnić komuś ze świty PSL-u mandat do sejmiku. Mózgi od marketingu politycznego postawiły na jego sportowy elektorat, chodzi o to, żeby wejść dzięki głosom kibiców. A po chwili zrezygnuje i mandat przejmie ktoś inny z PSL. Podobnie zrobiono w 2006 roku z Martą Półtorak, prezeską Marmy. A ja głupi wtedy na nią zagłosowałem ;D

Teraz raczej zagłosuję na Burka. On zajmuje się głównie edukacją i skubaniem funduszy stypendialnych dla uczniów i studentów. Płaszczyzny działań, ani propozycji reszty kandydatów nie znam, więc póki co, Burek do sejmiku.

Macie jakąś swoją favourite person? Czy odpuszczacie sejmik, bądź głosujecie na przysłowiową pałę. :P

Raviol    0

Znam:

Kolasiński Grzegorz Roman - ponieważ jest szefem Samorządu Studentów UR, więc miałam przyjemność go poznać i zastanawiam się nad poparciem właśnie jego

Magoń Jan - jedno zastępstwo na lekcji z nim w I LO wystarczy mi do końca życia

Sakowska Kamińska Brygida Katarzyna - jeśli ta pani chce podejmować decyzje w ten sam sposób w jaki obchodzi się ze swoimi studentkami na zajęciach z gimnastyki na UR to... Never!