Jump to content
Sign in to follow this  
Falkhor

Wiedźmin 2: Zabójcy Królów

Recommended Posts

Falkhor    63

Wiedzmin2-500x178.jpg

Komu podobała się pierwsza część gry? Mnie BARDZO. Niesamowity świat, efekty, fabuła - tak, to było to nawet dla tych, którzy nie czytali wiedźmińskiej literatury :) Nadchodzi druga część. Wśród moich znajomych przynajmniej 3 osoby bardzo oczekują na wydanie gry i już odkładają pieniążki na raczej nietanią imprezę zakupową. Czy ktoś jeszcze na ten tytuł czeka? :)

Artykuł pochodzi ze strony Lancut.org

Jozku    4

Zdecydowanie, definitywnie, jak najbardziej obiema nogami i wszystkimi czterema rękami :-] Na Steam już jest oferta przedsprzedaży - 44€...

waszak    15

Gdybym miał laptopa o mocniejszych parametrach...

Tak to tylko co najwyżej granie na minimum...

Ale pierwszą część przeszedłem i mnie bardzo wciągnęła, oprócz tego trochę dodatków. Oficjalnych i tych robionych przez fanów.

Falkhor    63

Jozku

Zdecydowanie, definitywnie, jak najbardziej obiema nogami i wszystkimi czterema rękami

Dokładnie :) 44 euro to jeszcze na rynku europejskim nie tak wiele chyba, jak na moją kieszeń to póki co całkiem sporo, ale i tak mogę mieć ten 'komfort' i poczekać trochę od premiery, bo nie bardzo mam czas by teraz sobie grać. Ale czekam i wytrwam :)

:) :)

Jozku    4

Właśnie wystarczy poczekać... Nawet te 200zł na pół roku na coś co sprawia niesamowitą frajdę to przecież nie tak dużo (na piwo zdecydowanie więcej w tym czasie się wyda :-D). Szkoda, że większość naszego narodu tego w jakiś dziwny sposób nie rozumie i uważa, że piractwo jest wręcz ok jako walka z "tymi zdziercami".

Falkhor    63

Ano czekamy, czekamy :)

Dla tych, którzy już tak jakby CHCĄ pograć ;)

Falkhor    63

Mnie dwójeczka bardzo się podobała. Mam ją w wersji premium razem z jedynką (w sumie udało się tak kupić, że za 99zł był 2 z 1... wow). Po dwójce zagrałem znowu w jedynkę, głodny klimatu i... było miło, jakoś nie zastanawiałem się nad różnicami w częściach. Ta i ta bardzo mi się spodobały.