Jump to content
Sign in to follow this  
Falkhor

Transformers 3 - Dark of the Moon

Recommended Posts

Falkhor    63

Co tu dużo mówić :)

Ktoś czeka? :D Ja ledwie mogę :D Wizyta w kinie MUSOWO.

Jeśli też ktoś myśli zobaczyć to w kinie Zorza (sorry, dla mnie się tam milej siedzi niż w Heliosie...), to PW :D

Falkhor    63

Raviol - Ja się wybiorę nie na pierwsze dni seansów, tylko trochę później, jak już przejdą największe fale zainteresowania :)

Guest Bake   
Guest Bake

Szkoda kasy na kino, niestety bilety są jak dla mnie za drogie i szczerze to nawet nie chce mi się jechać żeby film obejrzeć ...

w domu jak wypije 2 no moze z 4 piwka i włączę swoje kino też nie jest najgorzej :)

Jozku    4

Przykre są twe słowa Bake :)

W Zorzy jeszcze nie byłem, Helios.. odstaje trochę poziomem od sieciówek w kraju :-(

Joy_ride    4

Co do cen w kinach to się muszę zgodzić, człowiek jedzie na film do Rzeszowa kurs lekko 20zł, płaci ~20zł za bilet do tego jakiś popcorn+cola i mamy lekko 50zł

Falkhor    63

Dawno temu był Sokół... :)

Teraz nie ma jak obejrzeć lepszego kina (w sensie takiego technicznie lepszego). Łańcut raczej nie doczeka się sali kinowej w stylu Zorzy.

Dlatego rzadko kiedy mam ochotę wybierać się do kina, bo to takie koszty jak opisał JoyRide.

Stąd też to będzie wyczekiwany przeze mnie film i na niego akurat wydębię jakoś te złocisze.

Kino to jednak KINO :D

Jozku    4

Hmm w Rzeszowie ma bodajże powstać Multikino przy Rejtana? A na Transformesów pewnie odwiedzę brata we Wrocławiu :-), dobry pretekst żeby się spotkać

Guest Bake   
Guest Bake

No Falk jak czekałeś na film to pewnie, ja też na takie wyczekiwane jeżdżę ;) i nie szkoda mi wtedy kasy :)

Falkhor    63

Bake - To tak trochę, jak Ty z koncertami Iron Maiden ;) Wiesz, że będzie ok i odkładasz te ileś tam złotych, bo chcesz :)

Jozku - Pewnie, że pretekst dobry :D