Jump to content
Sign in to follow this  
Falkhor

Pegasus Nintendo

Recommended Posts

Falkhor    63

Ciekaw jestem, kto mile wspomina to przeciekawe urządzenie :)

Może ktoś ma w domu?

Kto dalej w to pyka? :)

[align=center]Pegasus.jpg[/align]

Ja teraz poszukuję drugiego pada, jeden uległ mi awarii, ale przy okazji wróciła masa wspomnień no i kurcze... rozegrało się kilka partii ostatnio: Mario, Contra, Bomber :D Ech :D

Jozku    4

Tanki :>

Swoją drogą kiedyś dorwałem emulator i masę gierek na to żeby na PC pograć :-)

A w domu rodzinnym Pegaz z pełnym wyposażeniem gdzieś się wala...

Falkhor    63

Dokładnie, to były czasy... i jak dla mnie to one wróciły, jak tylko wydarło się to pudło z dna szafy. To pudło poza kurzem to obrosło już w taki opis, że 'nie bierz, bo to i tak pewnie już zepsute' :D jednak DZIAŁA znakomicie, a co do drugiego pada to już jestem blisko 8)

A tytuły...

Popeye?

Donkey Kong?

Duck Shooter?

No i te tetrisy.... :P

Bastqa    0

Tak jest tetrisy to szczególnie i cartridge takie jak złota IV i V pożeracze czasu na długie godziny jeszcze czasem sobie lubię pograć na PCcie przez emulator ale wiadomo to już nie to samo ;)

KarolGnatek    0

Emulator nie daje takich wrażeń jak to było z prawdziwym sprzętem, gdzie nad Dizzy'm się siedziało 6 godzin po czym prąd padał albo wyrzucało się "coś" i nie można było znaleźć ;-)

W emulatorze już jest save co niszczy to poczucie, że "daleko już doszedłem" ;))

Bastqa    0

Oj tak Dizzy to chyba gra wszech czasów na "Pegaza" jeśli chodzi o przygodówki logiczne. Nie zaprzeczam również że sprzęt lubił wysiadać w najmniej oczekiwanym momencie ;)

Falkhor    63

KarolGnatek- Opcja SAVE w Nintendo... To już ani ani nie byłoby to samo. Chociażby w takiej grze CONTRA :D

roza221 - Kilkanaście godzin? To jak tak ciachałem tylko od święta :) Mimo wszystko rodzice gonili, bo się oczy psuły :)

Bake - To JEST nałóg... bo jak się do tego wróci, to dalej leci godzina za godziną, a przecież siadło się tylko na chwilkę...

Kniejas    17

Nie chce mówić co poszło na handel by mieć tego pegasusa. Jeszcze gorzej wspomnieć o przegranych rzeczach.

Sama rozgrywka - bezcenna.

Falkhor    63

Jak to człowiek wtedy dorastał szybko do świata dorosłości... Nawet 'w Pegasusie' przychodził czas, że grało się o coś albo za coś :) :)