Jump to content
Sign in to follow this  
klubowicz

Szukasz znajomych lub przyjaciół? Wbijaj do nas ...

Recommended Posts

klubowicz    0

Witajcie. Tak sobie pomyslałem, że jest w naszej okolicy (Łańcut +-20 km hahahaha) tyle super miejsc, tyle fajnych osób, które nieraz nudza sie w domu i nie mają z kim i gdzie wyjśc czy pojechac na wypadzik jakiś.

Moja propozycja jest następująca. Zorganizujmy się i może wspólnie rozkręcimy łańcucką okolicę tworząc naprawdę fajna paczkę znajomych. Nudzisz się? Masz 20 latek, 30 latek - nieważny wiek, możesz być nudziarzem lub nudziarą, zrobimy z ciebie przeartystę. Nieważny wiek, nieważne pochodzenie, nieważna płeć właściwie to nic nie jest ważne, tylko Ty i Twoje chęci. Weż ze soba dobry humor i wbijaj do mnie. Stwórzmy fajną grupkę i sie rozerwijmy w weekendy. A jeżeli zrobi sie cieplej, to wypadzik w góry czy nad wode w sobotnie popołudnie jedynie poprawi nam humorek.

A może nawet i imprezkę się u kogoś zorganizuje. Co wy na to? Czekam na odzew.

Falkhor    63

Cześć Klubowiczu :) Z pewnością zacząłeś pisać w odpowiednim dziale. Teraz - może od razu konkretny pomysł, miejsce, czas? Polecam napisać także coś nie coś w tym wątku. Co do mnie - kluby czy dyskoteki to nie ja :) ale jakieś wyjazdy, wycieczki, rowerowanie, piwko weekendowe, ognicha - w to mi graj ;)

Pozdrawiam :)

klubowicz    0

WITAJ FALKHORU, świetnie, jesteś pierwszym konkretem który odpowiedział. Pomysł? Ok, może sobota 12 marca jakieś piwko czy pizza dla pierwszych którzy się wpisali tutaj. A potem na spotkanku pomyslimy. A co do miejsca to jeszcze wybierzemy? Może zielona albo Joanna. A potem to dalej bedziemy mysleć.

Falkhor    63

W któryś weekend będę w górach pewnie, ale weekend jak najbardziej :) 5, 12, 19... akurat, tak pod wiosnę :)

Guest Bake   
Guest Bake

podchodzisz do stolika i mówisz hasło: dzisiejsza oranżada to nie to co dawniej. A my odpowiadamy, dlatego pijemy piwo :)

godzina... to za 2 tyg ustali się jeszcze

anusia    0

Jakby jakaś dziewczyna poszła ze mną to może też bym wpadła na piwko :) ale pewnie żadna się nie pisze ? :)

Guest Bake   
Guest Bake

zawsze są jakieś dziewczyny, za kogo nas macie, za informatyków? :)

anusia, zapraszamy im więcej ludzi tym weselej!